Środek lata w Eurofitness!

10.07.2019 0 komentarzy
Autor: Paulina Ostrowska, Zdjęcia: Archiwum miejsca

Środek lata to również świetna pora na trening, a przekona Was o tym Pani Barbara Kowalczyk, menager Eurofitness. W naszym lipcowym numerze możecie również poczytać co nieco na temat jogi, która znakomicie oczyszcza ciało i umysł (idealne na wakacje!) oraz o kilku nowościach, które znajdziecie w aktualnej ofercie tego renomowanego fitness clubu!

 


Na koniec wstępu przytaczamy jeszcze motto klubu i zapraszamy do lektury: „Misją naszego klubu jest dbanie o zdrowie i samopoczucie klienta.Pragniemy, aby każdy kto do nas trafi był zadowolony z jakości naszych usług i czuł się jak u siebie”

 

Mamy środek lata. Czy w upalne dni dużo osób decyduje się na ćwiczenia w siłowni, obserwujecie spadek frekwencji w wakacyjny czas? Wasze sale są klimatyzowane?


Barbara Kowalczyk: Jak co roku przed wakacjami wiele osób decyduje się na ćwiczenia w siłowni chcąc zrobić „formę” na lato tak więc frekwencja jest dość duża. Wiadomo, że w upalne dni większość rodzin preferuje spędzanie czasu na świeżym powietrzu, ale mamy klientów którzy bez względu na pogodę się z nami nie rozstają ćwicząc regularnie. Staramy się również organizować zajęcia na świeżym powietrzu. Nasze sale są klimatyzowane, dzięki czemu wielu ćwiczących chętniej przychodzi na trening w chłodnym pomieszczeniu rezygnując z ciepłego powietrza na zewnątrz.


21 czerwca w ramach Światowego Dnia Jogi organizowaliście bezpłatne zajęcia. Jakim zainteresowaniem się cieszyły? Czy uważacie, że joga jest coraz bardziej popularna?


Zajęcia i warsztaty z jogi cieszą się u nas ogromnym zainteresowaniem. Wielu z trenujących u nas klubowiczów coraz chętniej korzysta z takich form aktywności pod opieką naszych nauczycieli. Dodatkowo staramy się prowadzić zajęcia z jogi na zewnątrz – w Akcji Lato na plaży przed Areną, czy w Parku Kasprowicza. Zapraszamy serdecznie do śledzenia wydarzeń na facebook'u.


Często na Waszych mediach społecznościowych udostępniacie różne porady odnośnie żywienia. Czy chcecie tym samym propagować zdrowy styl życia również poza siłownią?


Każdy kto choć raz zetknął się z pojęciem „zdrowy styl życia” wie, że tylko trening kryje się pod tym pojęciem, ale również dieta, relaks oraz masaże. Ludzie, którzy tworzą nasz zespół sami starają się dbać o całokształt trybu życia, dając innym motywację do działania. Ludzie chętniej przychodzą do klubów, gdzie mogą porozmawiać nie tylko o samych ćwiczeniach :)

 

  

 

Wiele osób preferuje indywidualne ćwiczenia. Czy macie duże zainteresowanie treningami personalnymi?


Mamy w naszym klubie wielu trenerów personalnych, ich treningi cieszą się dużym zainteresowaniem. Szczególnie polecane są osobom, które z jakiś przyczyn nie miały styczności ze sprzętem siłowym i nie potrafią sami się zmotywować do regularnych treningów.


Wiemy, że niedługo przed Netto Areną pojawi się prawdziwa plaża!. Planujecie prowadzić tam zajęcia, organizować treningi?


Co roku staramy się poszerzać nasze możliwości, więc Tak! Już od początku czerwca w naszym grafiku pojawiły się zajęcia na świeżym powietrzu w soboty o godzinie 11:00. Gdy Netto Arena urządzi plaże również tam odbywać się będą zajęcia grupowe.ul. Szafera 3/5/7

 

 

 


tel. 511 469 083
szczecin@eurofitness.com

www.eurofitness.szczecin.pl
www.facebook.com/eurofitnesspoland

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.