Targi Urody Sportu Zdrowia już 14 i 15 kwietnia!

05.04.2018 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Karolina Tarnawska / Archiwum targów

Targi Urody Sportu Zdrowia, to największa w Województwie Zachodniopomorskim impreza, zrzeszająca w jednym miejscu kilkudziesięciu wystawców z branży kosmetycznej, sportowej i medycznej. To wydarzenie, odbędzie się już 14-15.04.2018 się w prestiżowym i nowoczesnym obiekcie - Hala Netto Arena Szczecin. Na targi zapraszają Was - (oczywiście oprócz samych atrakcji, których będzie mnóstwo) - dwie świetne dziewczyny Kamila i Ola – organizatorki wydarzenia. Zapraszamy do przeczytania naszego wywiadu.

 

 

hot°: Nasze wywiady zaczynamy zawsze pytaniem – skąd pomysł czy motywacja do takiego a nie innego wyboru swojego zawodu. Dziewczyny, dlaczego akurat organizacja targów?

 

Organizacja Targów jest jak  ruletka - nigdy nie wiadomo co przyniesie dzień. To jeden z lepszych zawodów jakiego mamy przyjemność doświadczać. Nie chodzi tu o adrenalinę sprzedażową, to przede wszystkim ciekawi ludzie, których osobiście poznajemy.

 

Mamy fajny produkt, dajemy Wystawcom możliwość ciekawej promocji w prestiżowym miejscu (hala Netto Arena). Robimy to przeszło 3 lata, aż strach pomyśleć  ilu ciekawych przedsiębiorców miałyśmy w tym czasie okazję poznać. Pieniądze to skutek uboczny przyjemności z pracy jaką daje organizacja targów.

 

hot°: W połowie kwietnia wielkie wydarzenie!  14  kwietnia zaczynają się wasze Targi Urody, Sportu, Zdrowia - poprosimy zatem o informacje ogólne a potem przyjrzymy się szczegółom.

 

Targi Urody Sportu Zdrowia, to największa w województwie zachodniopomorskim impreza, zrzeszająca w jednym miejscu kilkudziesięciu wystawców z branży kosmetycznej, sportowej i medycznej. Na czas Targów, hala Netto Arena zostanie podzielona na strefy, kategoryzując wystawców: strefa piękna, strefa ruchu, strefa zdrowia. Powstanie także osobna strefa #fitnalato z interaktywnymi treningami fitness m.in. z sexy dance 

 

hot°: A teraz pora na szczegóły: jakie elementy targowe są przewidziane w ramach Urody i Zdrowia?

 

Każda, wyżej wspomniana strefa zaprezentuje  odwiedzającym około 25 wyselekcjonowanych przez nas wystawców. Strefa piękna, to przede wszystkim gabinety kosmetyczne, makijaże, stylizacje rzęs i brwi, stylizacje fryzjerskie, relaksacyjne masaże, zabiegi na twarz itp.

 

Zdrowie natomiast to lokalne, duże centra medyczne prezentujące ofertę w zakresie badań np. USG tarczycy, cebulki włosa, składu ciała. Każdy odwiedzający będzie mógł skorzystać z darmowych porad specjalistów oraz rabatów przewidzianych specjalnie z myślą o weekendzie targowym.

 

  

 

  

 

  

 

hot°: Został nam ostatni element. Co ciekawego i sportowego zobaczymy podczas targów?

 

To jest nasz czarny koń J tutaj będzie mnóstwo niespodzianek. Oprócz rewelacyjnych siłowni, sklepów sportowych, w tzw. Strefie Mistrzów odwiedzający będą mogli spotkać znane osobistości ze świata sportu. Więcej informacji na naszym targowym facebook’u. Oczywiście, w każdej strefie czekają konkursy z wartościowymi nagrodami. Targi przedstawią kompleksową ofertę wszystkiego tego, co niezbędne do przygotowania formy i wyglądu na lato.

 

hot°: Targi poza walorami poznawczymi, to również chwila relaksu. Jakie rozrywki przygotowaliście na ten dzień? Jak wyglądają targi pod kątem gastronomicznym? Zjemy coś dobrego?

 

Planujemy strefę cateringową ze żywnością fit. Nie zabraknie pysznych świeżo przygotowywanych koktajli, świeżo wyciskanych soków oraz zdrowych przekąsek. Z myślą o miłośnikach fitnessu, poza halą targową z Wystawcami, będzie specjalnie przygotowana strefa #fitnalato, której chętni będą mogli wziąć udział we wspólnych treningach m.in. sexy dance, brazylijskie pośladki, joga, zumba, trening funkcjonalny.

 

  

 

  

 

  

 

hot°: W poprzednich wydaniach Hota (luty i marzec 2018),  pisaliśmy o pozytywnych zmianach u  uczestników, biorących udział w projekcie  „Metamorfoza”, który realizowany jest przy okazji targów. Czy możecie powiedzieć na czym polega ten projekt?

 

Projekt Metamorfoza #fitnalato to projekt realizowany pod okiem najwyższej klasy specjalistów. Uczestnicy oddali się w ręce zespoł Bio-Spa Aleksandra Burkowska, który - po indywidualnych konsultacjach z każdą z czterech osób – ułożył odpowiedni harmonogram żywieniowy, treningowy wraz z pakietem kosmetyczno-fryzjerskim.

 

Osoby, które zostały wybrane do metamorfozy (3 panie, 1 pan), zobowiązały się uczęszczać na zajęcia sportowe oraz przestrzegać odpowiednio dobranej diety. Efekty ich pracy zobaczymy w niedzielę targową. Możemy zdradzić, że wszyscy razem zrzucili już blisko 30 kg.

 

hot°: Na koniec proponuje coś na rozluźnienie. Jak napisałem we wstępie, jesteście firmą dwuosobową, w 100% kobiecą! Jak spędzacie wolny czas poza organizowaniem? ;)  

 

Dobre pytanie. My chyba cały czas coś organizujemy J Na horyzoncie przecież 3. Edycja Targów Dziecko Mama Tata (22-23.09.2018) również w hali Netto Arena. A w wolnym czasie… spacerując z naszymi córeczkami szukamy pomysłu na kolejne, równie udane imprezy targowe.

 

 

www.facebook.com/targiurodysportuzdrowia

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.