Relacja z Areny Kobiet vol.2

22.11.2017
Autor: Nina Kaczmarek, Zdjęcia: Anna Oleńczuk

Za nami druga odsłona Największych Bezpłatnych Warsztatów dla Kobiet, ArenaKobiet vol.2 , która cieszyła się jeszcze większym powodzeniem, niż pierwsze wydarzenie z cyklu. Zapraszamy do przeczytania (i obejrzenia) naszej relacji.

 

 

Tym razem organizatorki Nina Kaczmarek, Anita Gałek z Kobietowo.pl oraz Joanna Dudziak postanowiły dać uczestniczkom jeszcze większą wartość i każda z zarejestrowanych Pań otrzyma certyfikat uczestnictwa w wydarzeniu. Jego wartością będzie wyniesiona przez każdą uczestniczkę wiedza merytoryczna z zakresów prawa, biznesu i bycia kobietą po prostu i przede wszystkim.

 

 

Podczas największych bezpłatnych warsztatów dla Kobiet ArenaKobiet vol. 2 panie uczestniczyły w 3 blokach spotkań, które poprowadziły:

  • Kobieta i prawo Anna Siewiera
  • Kobiecy biznes Kasia Czyż
  • Mój kawałek Kobiecości Asia Cieślik

 

 

 

 

Było ciekawie i emocjonująco. Kobiety z zainteresowaniem śledziły prelekcje i żywo uczestniczyły w dyskusji. Prowadzenie objęły Nina Kaczmarek i Anita Gałek, z portalu dla Kobiet przedsiębiorczych Kobietowo.pl. W pierwszym bloku „Kobiecy biznes" Kasia Czyż rozbudziła ciekawość naszej publiki i w rozmowie z Joanną Dudziak odpowiedziała na pytania: Czy joga może być nowym początkiem i reakcją na wypalenie życiowo/zawodowe?

 

Jak to się dzieje, że osoba z zawodem społecznie poważnym może zająć się energią, by na nowo poczuć się szczęśliwa sama ze sobą?

 

Ogromne zainteresowanie wzbudził II blok Anny Siewiery „Kobieta i prawo" Panie podyskutowały o tym, czy: kupowanie sprawia przyjemność? Jakie sytuacje tą przyjemność psują? A może reklamacja…? Dowiedziały się:

  • Jakie są prawa i czego sprzedawca nie może odmówić?
  • Co się zmienia gdy zakup odbywa się w sklepie, a co gdy przez przez Internet?
  • Jak emocje wpływają na proces reklamacyjny?
  • Kto tak naprawdę jest po drugiej stronie w procesie reklamacyjnym?

 

 

 


III blok należał do Joanny Cieślik, która poruszyła trudny temat „Mój kawałek kobiecości" w którym nawiązała do molestowania i mniej poważnego traktowania Kobiety w biznesie.Wystąpienie to spotkało się z ogromnym entuzjazmem i wywołało ciekawą dyskusję.

 

Wszystkie uczestniczki spotkania mogły poznać ofertę partnerów Areny Kobiet vol. 2 i odebrać prezenty przygotowane przez partnerów. Wartością dodaną spotkania są elektroniczne certyfikaty uczestnictwa, które zostaną paniom dosłane na adresy e-mail podane przy rejestracji

 

Autorem zdjęć z relacji - jest Beauty in Frames Anna Oleńczuk