Profesjonalna Myjnia Szczecin

09.12.2019
Autor: Norbert Kowalczyk, Zdjęcia: Archiwum Myjnia

Myjnia samochodowa najczęściej kojarzy nam się z rzędem stanowisk do samoobsługi lub myjnią mechaniczną, najczęściej spotykaną przy stacjach paliw. Nam udało się dotrzeć do miejsca, które jest czymś więcej niż zwykłą myjnią.Tutaj do każdego auta podchodzi się ze szczególną uwagą, a po wykonanej pracy właściciel sprawdza je jeszcze osobiście, by wszystko było idealne. Po przybyciu do myjni szczególną uwagę zwróciliśmy na wielkość hali i przylegającego terenu. W środku z kolei zobaczyliśmy kilka osób skupionych mocno na swojej pracy. Chwilę później podszedł do nas właściciel, który osobiście nas po myjni oprowadził, a my postanowiliśmy zadać mu kilka pytań, by dowiedzieć się nieco więcej.

 

 

 

 

 PRZECZYTAJ TAKŻE: Steam&Shine - Pozwól odkryć piękno Twojego samochodu!

 

 

 

Panie Marcinie, skąd pomysł na myjnię w właśnie takim wydaniu?
Od zawsze przykładałem szczególną uwagę do dbania o estetyczny wygląd auta, przez co - bardzo często korzystając z różnych myjni, nie byłem zadowolony z jakości wykonanej usługi. Jakieś półtora roku temu, udało mi się w końcu znaleźć odpowiednie miejsce, które pasowało do mojej wizji, myjni idealnej. Następnie wystarczyło tylko wdrożyć plan w życie.

 

No właśnie. Czym wyróżnia się „Profesjonalna myjnia” na tle innych tego typu placówek?
Przede wszystkim, wielkość obiektu oraz terenu przyległego, który pozwala na mycie zarówno samochodów osobowych, jak i busów, autobusów i ciężarówek. Z naszych usług korzystają również właściciele jednostek pływających oraz helikopterów. Co ważne posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą (z czego jestem wyjątkowo dumny), która do swoich zadań podchodzi z pasją i ze szczególnym zaangażowaniem, co doceniają naci klienci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jakie usługi świadczy myjnia ?
Poza kompleksowym ręcznym myciem, specjalizujemy się również w polerowaniu i korekcie lakieru oraz praniu tapicerki i regeneracją skóry we wnętrzu samochodów. Co ważne korzystamy tylko i wyłącznie z profesjonalnych kosmetyków samochodowych, topowych producentów.

 

Z tego co udało nam się dowiedzieć, zajmujecie się również kompleksową obsługą flot. Proszę nam powiedzieć z kim współpracujecie?
Z naszych usług korzystają, salony samochodowe, wypożyczalnie busów, limuzyn, służba zdrowia i szczecińskie urzędy.

 

W jakie dni i w jakich godzinach jesteście otwarci?
Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 18:00 a w soboty od 09:00 do 16:00. To tyle teorii. W praktyce przeważnie zamykamy późnym wieczorem. Dodam jeszcze, że najlepszym rozwiązaniem jest wcześniejsza rezerwacja terminu. Najlepiej dzień, dwa przed.

 

-------------------------------------------------------------

 

Otwarte: od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 18:00 a w soboty od 09:00 do 16:00

ul. Druckiego-Lubeckiego 1A
tel: 792 486 325
Facebook Profesjonalna Myjnia

 

Profesjonalna Myjnia Szczecin!

Profesjonalna Myjnia Szczecin!