Poniedziałki Muzyczne Dawida Korniaka 27.12.2016

27.12.2016 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum

Coponiedziałkowy cykl Dawida Korniaka. Elektroniczny, choć w tej serii - Subiektywny - Szczecin. Polecane imprezy, utwory, mixy, relacje, sprawozdania. Bez reguły, bez sztampowości, bez schematów. Wedle widzimisię Dawida. Co dzisiaj? 

 

 

 

Trzecia odsłona kompilacji Munocudy jest już dostępna do pobrania za darmo. Tym razem muno.pl zebrało aż 20 artystów na jednym - soundcloudowym wydawnictwie. Release date: 23 grudnia 2016. Projekt został wsparty przez wytwórnię U Know Me Records oraz Agencję C&C Bookings. Jak mówią pomysłodawcy: "stawiamy na różnorodność - tym razem przedstawiamy 20 utworów reprezentujących różne style. Całość można pobrać oczywiście za darmo." 

 

Miło jest nam (mi oraz Michałowi), że jako Floating Groove znaleźliśmy się na kompilacji po raz drugi z rzędu.W zeszłym roku utwór "Deep Mind", w tym zaś "Eine Nacht in Tanz Bar". Zapraszamy do odsłuchu oraz do pobierania za darmo;) Na składance usłyszycie ponadto m.in. An On Bast, Simon Mattson, reedd, czy Deas.

 

Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka

 

 

Elektroniczny Szczecin Night 14!

 

 

Jedna z pierwszych imprez Nowego Roku, a zdecydowanie pierwsza - Elektronicznego Szczecina. 14 odsłona Waszego ulubionego elektronicznego cyklu imprez, to ponowna dawka muzyczna serwowana przez lokalnych melomanów. Gramy standardowo na dwóch parkietach. O miód na uszy i dobre laczki na parkiecie zadbają:

 

TANZ BAR:

-Daniel Zachodni (Canalia)
https://soundcloud.com/danielzachodni

https://soundcloud.com/canaliacommunityguest

 

-Piotrek Kacprzak vel. BYLLY (Urbanum/The Other Way/Gynoid Audio)
https://soundcloud.com/bylly909

 

-Dawid Korniak (Canalia/Floating Groove/C&C Bookings)
https://soundcloud.com/dawidkorniak

https://soundcloud.com/canaliacommunityguest

https://soundcloud.com/floating-groove

 

-Paweł Karp vel. KARPINSKY
https://soundcloud.com/karpinskyy

 

City Hall Club:
-Dj Semp One a.k.a Grycek
-Zwycięzca Konkursu
Chcesz zagrać na parkiecie City Hall Club? Konkurs na najlepszy set z gatunków: rap/trap/r&b/classics! Więcej informacji na naszym fanpage!

Link do konkursu!

 

Tax:
10 PLN - do godz. 24
15 PLN - po godz. 24

 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

 

 

Sylwester 2016/2017 City Hall / Tanz Bar

 

Trzysta sześćdziesiąty piąty z kolei, ten ostatni dzień roku, czyli najhuczniej obchodzone imieniny w Polsce i na świecie – imieniny Sylwestra (opijane przy dobrej muzyce). Fee: 20pln. Zagrają:

 

City Hall:
Prime

Tanz Bar:
Brat Beat (Canalia)
MarioKotta (Family Groove)

 

Dołącz do wydarzenia

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.