Poniedziałki Muzyczne Dawida Korniaka 12.12.2016

12.12.2016 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum

Coponiedziałkowy cykl Dawida Korniaka. Elektroniczny, choć w tej serii - Subiektywny - Szczecin. Polecane imprezy, utwory, mixy, relacje, sprawozdania. Bez reguły, bez sztampowości, bez schematów. Wedle widzimisię Dawida. Co dzisiaj? W muzycznym słuchowisku m.in. Trikk, Sahale oraz remix Patlaca. Ponadto zapowiedź Szczecin Razem!

 

 

 

Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka

 

 

Po raz jedenasty spotykamy się na charytatywnej imprezie roku. Przez prawie dekadę funkcjonowania impreza Szczecin Razem stała się dla szczecinian nieodłącznym elementem świątecznej tradycji. City Hall Club rozpoczął całą akcję bardzo spontanicznie w 2005 r. i oto mija jedenaście lat.

 

Dzięki hojności klubowiczów udało nam się wesprzeć finansowo m.in. Zachodniopomorskie Hospicjum dla dzieci, Dom Dziecka w Stargardzie Szczecińskim, Ośrodek Rehabilitacji dla dzieci w Goleniowie, ale przede wszystkim szczecińskie rodziny najboleśniej dotknięte przez los.

 

W tym roku tradycyjnie spotykamy się 25-go grudnia. Będą aukcje, które poprowadzą niezastąpieni w tej roli Łona i Rymek,  będą rezydenci i zaprzyjaźnieni DJe, którzy rozgrzeją dla Was oba parkiety.


TANZ BAR:
Daniel Zachodni (Canalia)
Brat Beat (Canalia)
Luck Mall (Canalia)
Floating Groove
Michal Kier
Subsonik
MarioKotta
Daniel Stetting

Main Floor:
Najtlajf
DJ Snoopy
Dj Semp One a.k.a Grycek
Niko P
DJ RED

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.