Poniedziałki Muzyczne Dawida Korniaka 04.07.

04.07.2016 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum

Coponiedziałkowy cykl Dawida Korniaka. Elektroniczny, choć w tej serii - Subiektywny - Szczecin. Polecane imprezy, utwory, mixy, relacje, sprawozdania. Bez reguły, bez sztampowości, bez schematów. Wedle widzimisię Dawida. Oto menu na dzisiejszy smaczny muzyczny poniedziałek:

 

 

Na dobry początek zaserwuję pięć numerów do przesłuchania, w tym mój numer jeden od wczoraj - "On my Side".

 

Muzyka

Muzyka


Wideo

Wideo


Wideo

Wideo


Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka

 

 

An On Bast, która nie tak dawno zagrała na urodzinach Elektronicznego Szczecina, wystąpiłą w miniony weekend na arcyciekawym festiwalu - Fusion. Do przesłuchania jej godzinny mix z tego wydarzenia.

 

Muzyka

Muzyka

 

 

Jeszcze chwila, niedługo kończymy... Na końcu polecenie nadchodzącej imprezy, jednakże najpierw wklejam do sprawdzenia Epkę, która ukazał się miesiąc temu nakładem Ritter Butzke Studio. Autorem wydawnictwa 006 jest Tim Engelhardt, który zmajstrował utwór zatytułowany "Nord". Drugi numer na EP stanowi remix w wykonaniu Mario Aureo.

 

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

 

 

To będą już dwunaste urodziny najbardziej rozpoznawalnego portalu dotyczącego muzyki elektronicznej w Polsce - muno.pl. Po raz kolejny reprezentacja muno.pl przyjedzie do Szczecina, by zagrać z Przyjaciółmi - Canalia Crew. Na imprezie zagrają: Zariush, Matik, Popkids Vibes oraz Canalia.

 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.