Mabo B Zone Club – imprezy na najwyższym poziomie!

14.01.2020 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Archiwum Miejsca

Wybór odpowiedniego miejsca, aby uczcić ważne dla nas wydarzenie jest coraz trudniejszy - mimo dużego wyboru i różnorodności wśród lokali, restauracji czy dyskotek. Każdy szuka „tego czegoś”, aby zaskoczyć swoich gościć, spędzić miło czas w sposób nietuzinkowy i nowoczesny.

 

Obecnie nie tylko coraz więcej osób prywatnie, ale także firmy stawiają na zdrowie. Zdrowy tryb życia: sport, odżywianie, aktywne spędzanie czasu to już nie tylko moda, ale efekt rosnącej świadomości na temat zdrowia i efektów jakie niesie za sobą brak zbilansowanej diety czy ruchu.

 

Nasz nowo otwarty klub rekreacyjno-sportowy na Mierzynie MABO B ZONE CLUB powstał między innymi właśnie z takich potrzeb. Stworzyliśmy miejsce gdzie nie tylko sport i nie tylko rozrywka, ale obie te, tak ważne w życiu dziedziny łączą się w jednym miejscu oferując Państwu najwyższy poziom spędzania czasu wolnego i organizowania ważnych eventów.

 

--------------------------------------------------------------------

 

 


 
Oferta sportowa klubu - w dolnej części obiektu to trzy profesjonalne, klimatyzowane korty squash oraz boisko wielofunkcyjne, również z klimatyzacją oraz ogrzewaniem. Na boisku świetnie sprawdza się badminton, koszykówka, piłka halowa czy siatkówka.

 

  

 

W przestronnych szatniach czekają na Państwa dwie sauny. Ponadto Panie mają możliwość skorzystania z profesjonalnych usług wizażystki z wieloletnim doświadczeniem w studiu znajdującym się na dolnym poziomie – Laura Wojtyś Visage.

 

Na piętrze naszego klubu w eleganckim i klimatycznym barze znajdą Państwo turniejowy stół bilardowy oraz dwutorową kręgielnie.

Obiekt nie jest duży co jest jego wielkim atutem, ponieważ kameralność i nietuzinkowy wystrój dodadzą Państwa przyjęciom klasy i elegancji, a my możemy zaoferować wyodrębnienie części obiektu na wyłączność imprezy lub nawet zamknąć cały lokal, tak aby Państwa goście czuli się swobodnie i prestiżowo.

 

Intensywna rozgrywka ze znajomymi, nieograniczony relaks w saunie, następnie długi wieczór przy wyśmienitych drinkach, grze w kręgle, dużej dawce śmiechu i pozytywnej energii – to właśnie idealna propozycja na wyjątkową imprezę na poziomie! Nasze eleganckie wnętrza, wystawa obrazów i alkohole z całego świata usatysfakcjonują wszystkich gości bez względu na wiek, zawód i upodobania – każdy znajdzie tu coś dla siebie!

 

Jesteśmy otwarci na wszystkie, nawet najbardziej szalone pomysły gości. Współpracujemy z fantastycznymi firmami cateringowymi, eventowymi oraz mamy przyjemność posiadać w naszym zespole wyjątkowych barmanów, którzy nieustannie zaskakują nas swoimi recepturami i pomysłami.

 

  

 

Organizujemy urodziny dla młodzieży i dorosłych, eventy firmowe, konferencje, wieczory panieńskie i kawalerskie i wszystkie ważne dla Państwa momenty.

Dbamy nie tylko o ciało zapewniając sport i rozrywkę, ale również promujemy sztukę – na naszych barowych ścianach obejrzeć można dzieła lokalnych artystów. Zależy nam na promowaniu lokalnych talentów. Obecnie mogą Państwo obejrzeć prace malarki Neli Karpińskiej. A już od Nowego Roku będzie okazja spędzać przyjemne wieczory z muzyką na żywo!

 

Oferta naszego klubu powinna zainteresować także wszystkie firmy, które chciałaby, aby ich zespół pracowników był zgrany i czuł się ważny. Umożliwienie swoim pracownikom regularnego korzystania z oferty sportowej czy sportowo-rozrywkowej podniesie prestiż przedsiębiorstwa, a na pewno zadowolenie pracowników.

 

Na ten moment mamy grupy pracowników, którzy przychodzą do nas regularnie. Sprzyja to integracji między pracownikami, ale także zapewnia aktywność po całym dniu pracy, szczególnie jeżeli jest to praca siedząca. Zachęcamy, aby zgłaszać się do nas po zawsze indywidualnie dobraną ofertę.

 

My oferujemy eleganckie wnętrza, sport, relaks i rozrywkę, a reszta zależy już tylko od wyobraźni naszych gości.

Magdalena Mickowska - manager

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Mabo B Zone Club
mail: manager@mabozoneclub.pl
tel. 882 144 140
www.facebook.com/mabozoneclub
www.mabozoneclub.pl

 

 

 

MABO B ZONE CLUB

MABO B ZONE CLUB

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.