Holiday Szczecin - najwyższy poziom rozrywki

07.06.2019
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Archiwum miejsca

Niespełna rok temu w Szczecinie pojawiła się nowa imprezowa marka o nazwie Holiday Szczecin. Wtedy to była nowość… i coś czego nikt wcześniej nie oferował. Kompleksowa organizacja imprez okolicznościowych, poprzez konfigurowanie atrakcji, które firma proponuje, okazała się strzałem w dziesiątkę. Właściwie w kilka miesięcy od powstania firmy, logo Holiday Szczecin zna już prawie każdy mieszkaniec naszego miasta, a zadowolonych uczestników atrakcji proponowanych przez markę, możemy już liczyć w tysiącach. Pływający imprezowy katamaran, jacht, limuzyna czy popularny Holiday Club Szczecin, to nie wszystko, ponieważ firma niebawem poszerzy zakres swoich usług! My postanowiliśmy udać się do siedziby firmy i o wszystko dokładnie wypytać managera.

 

 

Nie będziemy wracać do początków, gdyż na łamach naszego magazynu już niejednokrotnie o was pisaliśmy. Opowiedz nam lepiej jak ma się w tej chwili marka Holiday Szczecin?


Doskonale ;). A tak serio to jest naprawdę dobrze. Nasi klienci rezerwują atrakcje na kilka miesięcy do przodu, a nasz kalendarz z rezerwacjami jest już mocno zapełniony. Cieszy nas bardzo to, że nasza praca nad jakością usług, jakie oferujemy jest bardzo często doceniana przez gości, którzy potem polecają nas dalej.


Kto najczęściej korzysta z atrakcji, jakie oferuje Holiday Szczecin i jak możemy dokonać takiej rezerwacji?


Z naszych usług korzysta dosłownie każdy. Organizujemy wiele wieczorów kawalerskich, panieńskich czy urodzin, ale też bardzo często również są to imprezy firmowe czy różnego rodzaju okolicznościowe, takie jak wesela czy chrzciny. Rezerwacji i konfiguracji atrakcji możemy dokonać wchodząc na www.holiday.szczecin.pl. Tam wybieramy usługę lub gotowy pakiet. Na przykład, dowóz limuzyną na katamaran, następnie 2-godzinny rejs i potem przejazd limuzyną do klubu, gdzie czeka już na nas gotowa loża oraz powitalne szoty na samym wejściu. Po wybraniu usług piszemy maila na rezerwacje@holiday.szczecin.pl lub w celu zasięgnięcia większej ilości informacji dzwonimy pod 690 615 615 i sprawa załatwiona.

 

    

 

  

 

Rezerwacje:
rezerwacje@holiday.szczecin.pl
tel: 690 615 615


Opowiedz nam trochę o Holiday Club, bo z tego, co obserwujemy jest aktualnie jednym z najchętniej odwiedzanych klubów przez Szczecinian?


Nie tylko przez Szczecinian, gdyż odwiedza nas wielu gości z innych miast. Bardzo często przyjeżdżają nawet kilkadziesiąt kilometrów tylko po to, by uczestniczyć w imprezie. Nie da się ukryć, że bardzo ciężko pracujemy nad promocją i jakością naszych imprez oraz nad tym, aby klub wyróżniał się na tle innych. Skrupulatnie planujemy wydarzenia na kilka tygodni, a nawet miesięcy do przodu.

 

No właśnie, co nowego w klubie ? Planujecie jakieś specjalne imprezy w najbliższym czasie?


Tak, i jest ich naprawdę sporo, ale powiem o tych kilku najważniejszych. Zacznijmy od cyklicznych wydarzeń. Rozpoczęliśmy cykl piątkowych imprez pod nazwą „Oldshool Baby”, podczas których gramy największe hity, które rozbrzmiewały w legendarnych szczecińskich klubach. Gościem specjalnym tych imprez jest dj AYK. Oczywiście nie możemy zapomnieć o kolejnym z naszych stałych wydarzeń, czyli „Miqro & Maiqel in Holiday club”. Zresztą najbliższa impreza już 8 czerwca.


Czeka nas również kilka dużych wydarzeń. Już 6 lipca swoje urodziny wyprawi Maiqel, a na imprezie obok niego zagra kilku znanych dj’ów Następnie 24 sierpnia w Holiday wystąpią Skipek i Malenda. Fantastyczny duet dj’sko wokalny. Nie możemy nie wspomnieć również o 1 urodzinach klubu, które planujemy na pierwszą połowę września. Wierzcie mi to będzie prawdziwa bomba.

 

  


Porozmawiajmy może teraz trochę o nowościach w Holiday Szczecin. Z tego, czego udało nam się dowiedzieć, planujecie poszerzyć zakres usług?


Tak. Aktualnie w przygotowaniu są 2 luksusowe imprezowe apartamenty, które będzie można wynająć w celu zorganizowania przyjęcia. Apartamenty wyposażone będą we wszystkie potrzebne udogodnienia takie jak: doskonale nagłośnienie, wygłuszone ściany, stół do bilarda, rzutki czy jacuzzi. Apartamenty już można rezerwować, gdyż gotowe będą już za kilka tygodni.Następną atrakcją, którą wprowadzamy będzie szybka czteromiejscowa motorówka typu ślizgacz. Będzie można wynająć ją ze sternikiem i sprawić komuś wyjątkowy prezent urodzinowy. Motorówka jest naprawdę szybka i na każdym zrobi ogromne wrażenie.


Przypomnij może jeszcze na koniec jak dokonywać rezerwacji i gdzie najszybciej dowiedzieć się więcej na temat atrakcji Holiday Szczecin?

 

Rezerwacji możemy dokonać wysyłając maila na adres: rezerwacje@holiday.szczecin.pl lub dzwoniąc pod numer 690 615 615. Wszystkiego o atrakcjach dowiedzieć możemy się wchodząc na stronę www.holiday.szczecin.pl. Tam też możemy wybrać dostępne pakiety i konfiguracje.O wszystkich planowanych imprezach w Holiday Club na bieżąco dowiecie się z naszego Fun Page; www.facebook.com/holiday.club.szczecin

 

 

 

ul. 3 maja 20
tel. 690 615 615

 

www.fb.com/holiday.club.szczecin
www.holiday.szczecin.pl

 

 

HOLIDAY CLUB NAJWYŻSZY POZIOM ROZRYWKI

HOLIDAY CLUB NAJWYŻSZY POZIOM ROZRYWKI