Holiday Park Szczecin, czyli wakacyjne wesołe miasteczko na Łasztowni.

31.07.2020 0 komentarzy
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Miejsca

Holiday Park Szczecin, czyli wakacyjne wesołe miasteczko na Łasztowni. To świetne miejsce aby spędzić weekend ze znajomymi i oddać się w ręce dobrej zabawy.

 

 

W Holiday Parku można skorzystać z wielu atrakcji. Dzieci mogą bawić się na wielkiej zjeżdżalni, torze przeszkód czy na małych kolejkach górskich.

 

Dla tych co poszukują więcej adrenaliny znajdzie się The Flyer – najwyższa i najszybsza karuzela łańcuchowa, V-Maxx – karuzela o wysokości 55 metrów, ogromny bujający się w dwie strony młot XXL oraz diabelski młyn, z którego można podziwiać piękny widok na Szczecin.

 

 

Na terenie Holiday Park znajdziemy strefę do relaksu i strefy gastronomiczne, w których kupicie np. kawę, przekąski czy słodkości jak wata cukrowa.

 

 

Aby móc skorzystać z atrakcji należy udać się do kasy z napisem Ticket Box, w którym możecie nabyć tokeny. Cena jednego tokena to 5 zł.

 

Na tych co chcą pozyskać większą ilość tokenów czekają gratisy. Np. przy zakupie 100 tokenów kupujący otrzyma 10 dodatkowych tokenów.

 

 

 

Miasteczko czynne jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 12:00-23:00.

W piątki z atrakcji skorzystamy w godzinach 12:00-24:00, natomiast w soboty i niedziele - od 11:00 do 24:00.

 

----------------------------------


Kontakt:


📩 marketing@pianoforte.com.pl
🌐www.facebook.com/holidayparkszczecin


🌐ul. Wendy 8
☎️Tel: 512 400 793

 

 

 

 

Holiday Park

Holiday Park

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.