Holiday Amber w Niechorzu - miejsce idealne na wypoczynek

22.08.2019
Autor: Norbert Kowalczyk, Zdjęcia: Karolina Tarnawska

Mówi się że trzeba sobie odpowiedzieć na jedno ważne pytanie. „Co lubię w życiu robić? A potem zacząć to robić”. Dokładnie tak postąpili właściciele „Holiday Amber”, nowo otwartego, malowniczego pensjonatu w Niechorzu. Pasjonaci podróży, którzy doświadczenie i pomysły czerpią od wielu lat, odwiedzając niezliczoną ilość hoteli w Polsce i za granicą. To właśnie dzięki pasji powstał ten stylowo urządzony i usytuowany ,dosłownie 15 min. spacerkiem od plaży obiekt, który zaspokoi gusta najbardziej wybrednych gości.

 

Holiday Amber to tak naprawdę młodszy brat działającego od dawna i bardzo popularnego wśród odwiedzających Niechorze, Villa Amber. Przy okazji jednej z Hotowych wizyt nad morzem, postanowiliśmy spotkać się z Panią Marzeną, właścicielką pensjonatów, i porozmawiać o pasji do Hotelarstwa.

 

 

Pani Marzeno, Wjeżdżając do Niechorza nie sposób nie zauważyć wyróżniającego się, stylowego białego budynku, czyli Holiday Amber. Proszę nam opowiedzieć jak narodziła się idea powstania pensjonatu?

 

Wybraliśmy się pewnego słonecznego, majowego dnia wraz z mężem i dziećmi na wycieczkę rowerową i zrobiliśmy krótki przystanek. Podziwiając latarnię morską usłyszeliśmy przepięknie brzmiący śpiew ptaków oraz rechot żab. Wokoło było pełno kwitnących polnych kwiatów i krzewów, zapach prawdziwej wiosny unosił się w powietrzu. Zakochaliśmy się w tym urokliwym miejscu. Była to miłość od pierwszego wejrzenia. Postanowiliśmy zbudować tam pensjonat i oto powstał Holiday Amber.

 

Udało nam się dowiedzieć, że razem z mężem uwielbiacie podróżować. Z pewnością podczas eskapad odwiedzili Państwo mnóstwo hoteli czy pensjonatów. Czy to w jakiś sposób przyczyniło się do tego jak wyglądają i prowadzone są Państwa pensjonaty?

 

Tak, z każdej podróży oprócz wspomnień i przygód, przywozimy inspiracje i nowe pomysły do naszych pensjonatów. Leżąc na leżaku i ciesząc się wakacjami, zawsze rozmawiamy o tym co warto zmienić, co ulepszyć, aby standard naszych usług wciąż podnosić i aby sprostać najbardziej wymagającym klientom.

 

Właśnie Holiday Amber to nie jedyny pensjonat. Jest jeszcze Villa Amber którą prowadzicie już kilka dobrych lat. Jak to się stało, że postanowiliście zająć się takim biznesem?

 

Ja, pochodzę z Niechorza, tu spędziłam cudowne dzieciństwo, znam miejsca, które urzekają swoją niepowtarzalną urodą oraz klimatem. Rodzice również byli związani z branżą hotelarską, więc ciężko było się z tym rozstać. Swojego męża Mariusza poznałam w Niechorzu i on również tak jak moja rodzina, zauroczył się tą miejscowością.

 

  

 

Proszę nam opowiedzieć trochę więcej o samym Holiday Amber?

 

To nasz nowo otwarty pensjonat, pierwsi goście zawitali w lipcu tego roku. Każdy pokój lub apartament posiada balkon lub taras gdzie rano można wypić kawę, zrelaksować się słuchając śpiewu ptaków, rechotu żab oraz grania koników polnych.

 

Wieczorem zaś można podziwiać podświetloną, magicznie kolorową latarnię morską. Wystrój pokoi zaaranżowaliśmy samodzielnie, w ten sposób aby każdy z gości czuł się u nas komfortowo. Holiday Amber to przedsięwzięcie, które tworzymy wraz z synem Jakubem i córką Aleksandrą, dzięki temu w nasz pensjonacie panuje rodzinna i przyjazna atmosfera.

 

Proszę powiedzieć, jacy goście pensjonatu będą czuli się w nim najlepiej i czy to dobre miejsce dla rodzin z dziećmi?

 

Holiday Amber to idealne miejsce zarówno dla par jak i dla rodzin z dziećmi. Dla naszych małych gości przygotowaliśmy plac zabaw z piaskownicą, dla rodziców zaś wygodne leżaki i parasole do zażywania kąpieli słonecznych. Po pełnym wrażeń dniu można odpocząć w ogrodzie, przygotować grilla rozkoszując się ciszą i spokojem.

 

  

 

Jak można spędzić urlop w Niechorzu?

 

Mamy dla Państwa piękne, szerokie plaże z niemal białym piaskiem, oznaczone błękitną flagą, która przyznawana jest za jakość wody, czystość i porządek oraz bezpieczeństwo na plaży. Dla osób chcących spędzić aktywnie czas mamy wspaniale rozbudowane ścieżki rowerowe. Na terenie gminy Rewal działa kilka wypożyczalni rowerowych.

 

Niechorze z trzech stron otoczone jest wodą: od północy Morze Bałtyckie, od południa Jezioro Liwia Łuża, od wschodu kanał łączący jezioro z morzem, tak więc amatorzy i pasjonaci wędkarstwa będą mieli dylemat gdzie złowić rybę. Wielką frajdą zarówno dla dzieci jak i dorosłych będzie przejażdżka koleją wąskotorową, która pozwala poznać kolejne perełki naszej gminy.

 

 

Jak możemy dokonać rezerwacji?

 

Zawsze można do nas zadzwonić i bezpośrednio zarezerwować pobyt:

 

tel. 607 680 870

tel.601 552 813

amberniechorze@gmail.com

 

Zapraszamy od maja do września

 

 

 

Holiday Amber w Niechorzu - miejsce idealne na wypoczynek

Holiday Amber w Niechorzu - miejsce idealne na wypoczynek