El Dorado Templin

08.01.2019 0 komentarzy
Autor: Honorata Nekanda-Trepka, Zdjęcia: Archiwum El Dorado Templin

Jedynie 96 km od Szczecina w Templinie znajdziecie genialny pomysł na 1 dniową wyprawę. Miasteczko westernowe! Te wyjątkowe miejsce, można odwiedzić z przyjaciółmi lub z rodziną. El Dorado zbudowane na wzór oryginalnych westernowych miast, odtworzone z najmniejszymi szczegółami. Kiedy stajesz przed bramą miasta po raz pierwszy, nawet nie spodziewasz się tego co zobaczysz w środku. Przygotujcie się na wielką przygodę. Przekraczając próg stajesz się częścią westernu!

 

  

 

W samym miasteczku czekają na Was: przedstawienia, pościgi konne, bank, saloon, restauracja, małe zoo, drewniany fort, płukanie złota, strzelanie z łuku, przejażdżki konne, łodzie, jazda na byku i mnóstwo innych atrakcji.

 

Atrakcji jest tak wiele, że wątpię abyście w jeden dzień zdążyli skorzystać z nich wszystkich, dlatego warto wynająć hotel choć na jedną noc.

 

Od samego otwarcia aż do zamknięcia nie będziecie mieli czasu na to by się nudzić choć przez chwilę. W El Dorado nie można płacić za atrakcje współczesnymi pieniędzmi, należy udać się do banku i wymienić pieniądze na ówczesne dolary. Jeśli jednak zamierzasz zjeść coś w Burger Palace lub pójść na shopping do tamtejszego sklepu możesz posługiwać się współczesnymi pieniędzmi a także kartą. Sklep oferuje stylizowana odzież świetnej jakości, skórzane buty, broń, biżuterię i wiele wspaniałych gadżetów.

 

 

 

Zobacz także - 7 POWODÓW DLA KTÓRYCH POKOCHASZ BERLIN!

 

Wszystkie przedstawienia, mimo iż w języku niemieckim, prowadzone są w sposób zrozumiały dla każdego. Mowa ciała, akrobacje kaskaderów, pościgi, strzelaniny, żartobliwe skecze. W każdym show z publiczności wciągany jest jakiś przypadkowy widz, który potem bierze udział w śmiesznych scenkach jako aktor.

 

Spacerując po ulicach, możesz zostać wyzwany do pojedynku przez jakiegoś rewolwerowca. W drugiej strony ktoś kradnie dyliżans, inni kłócą się o pieniądze w banku, za chwilę ktoś ucieka konno przez szeryfem! Wszyscy aktorzy poruszają się po mieście jakby naprawdę tam żyli. Osoby, które mają fantazję i przebiorą się w klimacie westernowym są mile widziane i szczerze mówiąc, nadaje to jeszcze więcej ekscytacji całej wyprawie.

 

 

 

 

El Dorado Templin  

Adres: Am Röddelinsee 1, 17268 Templin

www.eldorado-templin.de

www.facebook.com/eldoradotemplin

www.instagram.com/eldoradotemplin

 

El Dorado Templin

El Dorado Templin

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.