Dj Weekend opowiada o swoim najnowszym singlu!

04.04.2016 0 komentarzy
Autor: HotMagazine, Zdjęcia: Archiwum Dj Weekend

Każdy czeka na weekend. Dla jednych jest to czas zabawy, dla drugich po prostu przerwa od pracy. Jest również pewien dj/producent w naszym mieście, który nosi właśnie taki alias artystyczny… W naszym portalowym cyklu, który poświęcony jest muzyce, dzisiejszym gościem jest DJ Weekend!

 

 

hot°: Cofnijmy się do początków. Od kiedy jesteś dj’em oraz producentem?


DJ Weekend: „Na początku był chaos” :) , ale tak zupełnie na poważnie oraz żeby było krótko i na temat spróbuje Ci to streścić w jednym zdaniu:) Sztuką miksowania czyli „dj’ką” w klubach zajmuję się od 18 lat – a co dla mnie najważniejsze – robię to nieprzerwanie do dziś :) Produkcja muzyki jest wg mnie kolejnym etapem w moim życiu – a pierwsze produkcje spod mojej ręki ujrzały światło dzienne w 2012 roku.


hot°: Na swoim koncie masz kilka całkiem udanych remixów… - przybliż nam – kogo remiksowałeś?

 

DJ Weekend: Większość moich remixów powstało dla polskich artystów, do grona których należą DJ Adamus, Wet Fingers, Ada Szulc, Ewa Jach, Chris Memo czy Timo & Dicca. Przygotowałem również swoją wersję utworu „TAKE ME” dla Tiesto, która brała udział w ogólnoświatowym „remix contest”. No i właśnie jeśli chodzi o remixy, to już wkrótce pojawi się kolejny – o konkretnej dacie powiadomie poprzez oficjalny profil FB.

 

 

hot°: Dosłownie kilka dni temu swoją premierę miał twój najnowszy singiel „We Gonna Dance”. Opowiedz nam coś więcej.

 

DJ Weekend: Tak, dokładnie :) 9 marca odbyła się oficjalna premiera tego utworu – a co za tym idzie jest on już dostępny na całym świecie poprzez wiele znakomitych serwisów muzycznych takich jak choćby BEATPORT czy DJ Promotion. Singiel w którym gościnnie występuję wrocławski wokalista Ropson to bardzo energetyczna i chyba taka eventowa propozycja ode mnie. Docierają do mnie naprawdę miłe „feedback’i” o singlu, przez co mogę wnioskować że numer dobrze sobie radzi :)

 

hot°: W jakich szczecińskich klubach można cię najczęściej spotkać? Jako muzyka i bywalca ;)

 

DJ Weekend: Obecnie współpracuje z wieloma klubami gdzie gram swoje sety. Wszystko oczywiście zależy od imprez. W Szczecinie miałem przyjemność grać w takich miejscach jak Grey Club, Skandal Club, Peron 5, Wasabi Club i wiele innych. Musiałbym jeszcze tutaj dołożyć listę miejsc, których już dziś nie ma – chętnie gdzieś dopiszę legendę z gwiazdką poniżej :)

 

 

hot°: Zaproponuj kilka numerów, na które ostatnio zwróciłeś swoją uwagę?

 

DJ Weekend:

1. Eric Prydz – Opus
2. Tom Tyger – Sputnik
3. David Allen – Modus
4. DJ Weekend Feat. Ropson – We Gonna Dance

 

hot°: Jeśli nie muzyka, to co innego?

 

DJ Weekend: Wiesz co, musiałbym się chyba urodzić w innym wcieleniu :) Od zawsze ze mną była muzyka. Jako nastolatek nauczyłem się grać na gitarze akustycznej oraz basowej aby grać w zespole, później zaczęła się „dj’ka”. Kolejny etap jakim jest produkcja muzyki pchnął mnie do tego aby przyswoić sobie instrumenty klawiszowe – więc nie ma chyba innej opcji, tylko muzyka :)

 

hot°: Jest rok 2026. Czym się zajmujesz i w jakim miejscu jesteś?

 

DJ Weekend: Choć na wcześniejsze pytania potrzebowałem chwilę czasu do zastanowienia, tak z tym nie mam żadnych złudzeń ani wątpliwości. Od dawna już sobie wizualizuje taki schemat, uwaga….. :)


„….W moim studiu na ścianie wisi „Złota Płyta” za singiel lub album, a ja tymczasem z dumą oglądam swojego wówczas 18-letniego syna Filipa jako zawodnika reprezentacji Polski w piłce nożnej…”


https://www.facebook.com/Weekend.Paprota/?fref=ts

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.