Strefa Piękna

25.11.2019 0 komentarzy
Autor: Paulina Ostrowska, Zdjęcia: Karolina Tarnawska

Stworzyły miejsce, w którym kompleksowo zadbacie o swoją urodę. W pierwsze urodziny Strefy Piękna rozmawiam z panią Anną Kondziołą – współwłaścicielką, która opowie nam, że warto ryzykować i spełniać swoje marzenia. Dowodem na to jest historia, którą zaraz przeczytacie.

 

16 listopada będą Panie obchodzić pierwsze urodziny Strefy Piękna. Jaki był ten rok?


Rok był wyjątkowy, obfitował w szkolenia, wydarzenia. Spotkało nas wiele niesamowitych przygód. Uważam, że to był nasz szczęśliwy rok! Zaryzykowałyśmy wszystko i okazało się, że było warto.


Czy będzie wspólne świętowanie?


Oczywiście! Zapraszamy wszystkich na naszą imprezę urodzinową! Będziemy do Waszej dyspozycji od godziny 14 do 18 w salonie. W tym dniu, w każdej z naszych stref, będą specjaliści, którzy z nami współpracują;z zakresu kosmetycznego, masażu kobido, medycyny estetycznej. Odwiedzą nas panie z firmy Colway i Arbonne. To niesamowite, że te wszystkie osoby wcześniej już gdzieś pracowały, ale z nami zaczynały historię tego miejsca.


Będziecie mieli okazję się z nimi spotkać, skonsultować i porozmawiać, oczywiście bezpłatnie. Chętne osoby będą mogły skorzystać, na przykład z masażu, inne się temu przyglądać. Będzie również możliwość zrobienia sobie makijażu, wypróbowania kosmetyków, suplementów. Na godzinę 16:00 zaplanowałyśmy punkt kulminacyjny z tortem i szampanem.

 


Wspomniała Pani o różnych strefach, stąd również nazwa salonu. Na jakie strefy dzieli się salon?


Fryzjerską, strefę wizażu i masażu oraz kosmetyczną. Nazwa wzięła się właśnie z tego, że mamy jedną strefę, w której możemy wykonać kompleksowo różne usługi. Stale chcemy poszerzać naszą ofertę. Zależało nam na tym, żeby w naszej Strefie Piękna było wszystko. Klientki mogą przyjść i spędzić z nami nawet cały dzień, dobrze się przy tym bawić i wyjść czując się piękne. Proponujemy swego rodzaju przemiany.


Na naszych pierwszych urodzinach główną nagrodą w losowaniu będzie właśnie taka pełna przemiana. Do współpracy przy realizacji tej nagrody zaprosimy panią od analizy kolorystycznej, która również dobierze stylizację na oficjalny wieczór z prezentacją. Jeśli będzie taka potrzeba, zaprosimy także dietetyka. Zależy namteż na przemianie mentalnej bohaterki lub bohatera, dlatego zaplanowałyśmy spotkanie z panią Kamilą Kusiak, która jest naszym coachem i mentorem, stale z nią współpracujemy. Ma to być pełne i kompleksowe przeobrażenie, w zależności od potrzeb i marzeń zwycięzcy.


Chciałybyśmy rejestrować poszczególne etapy przemiany i dzielić się nimi, dlatego cyklicznie będziemy wrzucać filmy na nasze media społecznościowe. Osoby, które nas obserwują będą się mogły jej przyglądać. Na koniec planujemy finał, raczej w rodzinnym, kameralnym gronie, gdzie zaprezentujemy nową odsłonę naszej bohaterki bądź bohatera. Taka gala finałowa. Poza główną nagrodą, dodam również, że będzie kilka mniejszych upominków z poszczególnych stref więc na pewno warto spędzić z nami czas 16 listopada.

 

  

 

Przeczytaj także >EGO IST IN - EKSKLUZYWNY MULTIBRANDOWY BUTIK ONLINE Z MODĄ PREMIUM<


Kto tworzy zespół Strefy Piękna?


Zaczęłyśmy we dwie z Mariolą Kuźniar, fryzjerką i stylistką fryzur, z którą wcześniej długo współpracowałyśmy w innym miejscu. Ja zajmuję się wizażem, kosmetycznymi usługami, manicurem, pedicurem. Połączyłyśmy siły i z pomocą pani Kamili Kusiak stworzyłyśmy to miejsce. W trakcie roku, stale poszerzało się grono klientek, co spowodowało, że musiałyśmy rozbudować zespół.

 

Pierwszy potrzebny był fryzjer więc dołączyła do nas Adriana Hierowska, która jest również wizażystą. Przez ten rok zdążyły już u nas odbyć praktyki fryzjerskie trzy uczennice! Praktykantki pojawiły się również w strefie kosmetycznej. Kierując się potrzebami naszych klientek, stworzyłyśmy strefę masażu z Agnieszką Żywuszko-Król oraz strefę makijażu permanentnego i medycyny estetycznej z Justyną Wiktor. Współpracujemy z wieloma osobami i jesteśmy w stanie sprowadzić każdego specjalistę do naszej Strefy Piękna.


Jaki pomysł zatem mają Panie na rozwój firmy? Czy będzie to rozszerzanie współpracy i tworzenie kolejnych stref?


Tak, dokładnie. Będziemy się rozwijać i dostosowywać nasze usługi do potrzeb klientek. Trudno dziś przewidzieć, jakie one będą więc same nie wiemy do czego to doprowadzi finalnie. (śmiech) Jesteśmy otwarte na wszystko, lubimy szaleć.

 

    


Czy prowadzą Panie również szkolenia i warsztaty?


Tak, trwają cały czas. Przy fryzjerskich współpracujemy w szczególności z firmą Matrix. Robimy warsztaty z Arbonu, przygotowuje je pani Adrianna Mączyńska. Pani Magda Świder-Olejnik (Portrety Piękna) przeprowadza szkolenia z analizy koloru. Cieszymy się ze współpracy ze znanym fotografem – Marcinem Jasińskim. Zawsze chętna do działań motywacyjnych jest pani Kamila Kusiak. Mogłybyśmy w kółko wymieniać te osoby, sporo się u nas dzieje. Stale współpracujemy także z salonem sukien ślubnych Doro w Neubrandenburgu. Przygotowujemy panny młody, jeśli są targi ślubne, również modelki do pokazu. Gdzie jest potrzeba, tam działamy. Ostatnio złapałyśmy wenę i zaprosiłyśmy panią z klubu seniora. Jak będzie trzeba, rozkręcimy również seniorki.


Mogę rozumieć, że jeżeli chcę coś zmienić, ale nie do końca wiem jak, mogę przyjść i zasięgnąć porady w Strefie Piękna?


Tak, wspólnie ustalimy, co chcemy zmienić, zaprosimy dodatkowych specjalistów, jeśli będzie taka potrzeba. Na pewno się panią zaopiekujemy.

 

  

 

 

 

ul. Zoologiczna 31
tel. 662 143 206


fb.com/strefa-piękna-szczecin
instagram.com/strefapieknaszczecin

 

Strefa Piękna

Strefa Piękna

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.