Smilesonic EX

16.03.2020
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: denthelp.pl

Szczoteczka, która wznosi soniczne mycie na jeszcze wyższy poziom.

 

  

 

Czy słyszałeś kiedyś o szczoteczkach sonicznych? Urządzenia te obmywają jamę ustną przy pomocy fal dźwiękowych, co pozwala im usuwać w trakcie szczotkowania jeszcze więcej bakterii niż tradycyjnym szczoteczkom elektrycznym. Godnym polecenia modelem sonicznym jest szczoteczka Smilesonic EX – produkt, który potrafi poruszać się z maksymalną prędkością nawet 96 000 drgań na minutę!

 

Szczoteczki soniczne różnią się od elektrycznych trzema podstawowymi rzeczami: podłużną, a nie okrągłą główką czyszczącą, wyjątkową technologią czyszczenia, a także jeszcze większym tempem pracy. Ruchy wymiatające, które generują w trakcie mycia urządzenia, są przez stomatologów uważane za najskuteczniejsze i najmniej inwazyjne w codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Jedną ze szczoteczek sonicznych, które zrewolucjonizowały rynek produktów do mycia zębów, jest Smilesonic EX – na czym polega wyjątkowość tego produktu i czym się on charakteryzuje?

 

 

___________________________________________________

 

Przeczytaj także - Sześć faktów na temat zdrowia jamy ustnej

___________________________________________________

 

 

Niezwykle bogaty zestaw

 

Smilesonic to marka rodem z Wielkiej Brytanii. Urządzenie o nazwie „EX”, wedle zapewnień producenta, wzięło swoją nazwę od angielskiego słowa „excellence”, czyli „doskonałość”. I trzeba przyznać, że zarówno zestaw szczoteczki, jak i samo urządzenie, prezentuje się naprawdę doskonale. Szczoteczka dostępna jest w pięciu różnych kolorach: czarnym, białym, niebieskim, czerwonym i zielonym. Jej niezwykle elegancka rękojeść została stworzona z naprawdę solidnych materiałów i nie zbiera odcisków palców. Znajdziemy na niej zaledwie jeden przycisk, który służy do obsługi urządzenia – takie rozwiązanie sprawia, że korzystanie ze Smilesonic EX jest niezwykle łatwe i intuicyjne, więc nie powinno stanowić problemu ani dla dzieci, ani dla osób starszych czy kompletnych nowicjuszy.

 

W zestawie z urządzeniem otrzymujemy aż cztery wymienne końcówki (każda służąca do innego rodzaju mycia), solidne, podróżne etui, a także niewielką ładowarkę indukcyjną. Warto w tym miejscu podkreślić, że dzięki zainstalowanej baterii litowo-jonowej, Smilesonic EX na jednym naładowaniu potrafi pracować nawet przez dwa miesiące.

 

 

Aż pięć trybów czyszczenia

 

Smilesonic EX dopasowuje swoją pracę do indywidualnych oczekiwań odbiorcy. Dzieje się tak za sprawą aż pięciu trybów czyszczenia, które oferuje nam urządzenie. Należą do nich:

 

• Clean – podstawowy tryb pracy, służący do codziennego oczyszczania jamy ustnej. Urządzenie wykonuje w nim 62 000 ruchów na minutę.

 

• White – najbardziej intensywny tryb, przeznaczony do usuwania osadów przebarwiających nasze zęby. Włosie szczoteczki osiąga w nim maksymalną prędkość 96 000 ruchów na minutę.

 

• Sensitive – program zapewniający delikatne, subtelne mycie, dedykowany głównie osobom z nadwrażliwością zębową. Praca szczoteczki to 62 000 ruchów na minutę.

 

• Polish – tryb polerujący zęby, nadający im gładkości i połysku. Szczoteczka pracuje w nim z prędkością 70 000 ruchów na minutę.

 

• Gum Care – program, w którym włosie szczoteczki masuje dziąsła i poprawia ich ukrwienie. Szybkość działania szczoteczki w tym trybie to 62 000 ruchów na minutę.

 

 

Wysoka jakość w rozsądnej cenie

 

Jak widzicie, Smilesonic EX proponuje nam naprawdę wiele, w dodatku w całkiem rozsądnej cenie – za to zaawansowane urządzenie soniczne, w zlokalizowanym na szczecińskich Pomorzanach w Centrum Handlowym Atrium Molo sklepie „Denthelp”, a także pod adresem denthelp.pl, trzeba obecnie zapłacić 369 złotych. Biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości i oferowanych udogodnień, Smilesonic EX wydaje się być najciekawszą obecnie opcją na rynku.

 

 

 

 

Centrum Handlowe Atrium Molo


ul. Mieszka I 73, 71-011 Szczecin

Godziny otwarcia:
poniedziałek -sobota: 9-21 | niedziela: 10-20

 

denthelp.pl

tel. 500 430 217

kontakt@denthelp.pl