Opalanie natryskowe – Polecamy wybrane miejsca!

17.02.2020
Autor: Magda Oleśniewicz , Zdjęcia: Archiwum Gabinetu

 W lutowym felietonie urodowym zajęliśmy się tematem opalania natryskowego, które zdobywa coraz większą rzeszę fanów. Ma właściwie same zalety, jest bezpieczne, szybkie i daje naprawdę oszałamiający efekt, który utrzymuje się nawet do 14 dni. Poniżej znajdziecie kilka popularnych i sprawdzonych miejsc, w których możecie skorzystać z zabiegu opalania natryskowego. Nasze zestawienie powstało w kolejności alfabetycznej.

 

---------------------------------------------------------

 

 

Kurkowa5


Kurkowa5 to studio specjalizujące się w opalaniu natryskowym, które powstało z pasji do zdrowego opalania. Wszystkie zabiegi wykonywane są tu ręcznie w profesjonalnej kabinie, a odcień każdorazowo dobrany jest do karnacji i oczekiwań klienta. Pracujemy tylko na organicznych, odpowiednich na vegan, bezzapachowych kosmetykach MineTan oraz TanExpert.

 

Obecnie mamy do dyspozycji aż 14 różnych kolorów, w tym odcieni dedykowanych dla panien młodych. Nasze barwniki charakteryzują się nie tylko rynkową innowacyjnością, ale gwarantują też niesamowite, błyskawiczne rezultaty, bez żadnych pomarańczowych tonów oraz śladów na odzieży.


ul. Kurkowa 5
tel. 91 300 02 10
www.facebook.com/Kurkowa5

 

---------------------------------------------------------

 

 

Beauty Center


Opalanie natryskowe SunFX to propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną cieszyć się piękną opalenizną, zachowując młodość i zdrowie swojej skóry, bez ryzyka przedwczesnego starzenia się, alergii i nowotworów. Profesjonalnie przeprowadzony zabieg opalania z wykorzystaniem sprzętu i 100% naturalnych płynów SunFX, gwarantuje najwyższą precyzję oraz jakość usługi i zapewnia bezpieczeństwo nawet dla najbardziej wrażliwych, jasnych karnacji, osób z bielactwem, alergików oraz przyszłych mam.

 

W czasach kiedy nasza skóra każdego dnia narażana jest na szkodliwe promieniowanie UV, zanieczyszczenia środowiska oraz silne alergeny pochodzące z kosmetyków. SunFX postawił na zdrowie i najwyższą czystość technologiczną swoich produktów. Każda receptura SunFX oparta jest o wyselekcjonowane naturalne barwniki organiczne, zapewniając przepiękny odcień opalenizny.

ul. Kopernika 1
tel. 91 813 74 76, 512 069 547
www.beauty-center.pl
www.facebook.com/beautycenterszczecin

 

---------------------------------------------------------

 

 

Cosmetica Rosa


Miejsce to otoczy Was zapachem aromatycznych świec, nastrojową muzyką i klimatycznym wystrojem. Za sprawą profesjonalnego dotyku, relaksacyjnej muzyki i odprężenia, nie tylko Wasze ciało lecz i Twój umysł nabierze świeżości, spokoju i harmonii. To jedyne miejsce gdzie ciało współgra z duszą. Opalanie natryskowe to najnowsza technologia w profesjonalnym opalaniu przy użyciu sprayu.

 

Efekt jest widoczny natychmiast po nałożeniu preparatu na skórę. Kosmetyczka nakłada opaleniznę za pomocą specjalnego pistoletu. Przed zabiegiem należy wykonać peeling całego ciała oraz wziąć ze sobą ciemne luźne ubrania. Do ośmiu godzin po opalaniu należy unikat kontaktu z wodą. Preparat opalający działa na wszystkie rodzaje skóry, nawet bardzo jasne i wrażliwe karnacje. Efekt utrzymuje się do 10 dni.


ul. Wielkopolska 27 lok. 2
tel. 91 488 13 34
www.spaszczecin.com
www.facebook.com/cosmeticarosa

 

---------------------------------------------------------

 

 

Fake bake Szczecin opalanie natryskowe


Fake bake Szczecin to pierwsze opalanie natryskowe kosmetykami Fake bake jakie powstało w naszym mieście. Właścicielka Klaudia Zubiel opalaniem zajmuje się już od 4 lata i uwielbia swoją pracę. Z jej usług możecie skorzystać w salonie Viet nails, który znajduje się w Galerii Handlowej Nowy Turzyn. Po jednym zabiegu otrzymujemy efekt opalonej skóry, a do wyboru macie pięć odcieni opalenizny.

 

Efekt opalenizny utrzymuje się od 5 do nawet 14 dni, wiele zależy od późniejszej pielęgnacji skóry. W celu uzyskania najlepszego efektu należy pamiętać o nawilżaniu całego ciała. Po około siedmiu dniach należy użyć peelingu, aby ułatwić równomierne zanikanie koloru. Z zabiegu mogą korzystać praktycznie wszyscy, nie ma również przeciwwskazań nawet dla kobiet w ciąży.


Galeria Handlowa Nowy Turzyn.
tel. 509 810 392
www.facebook.com/fakebakeszczecin

 

---------------------------------------------------------

 

 

 

Filozofia Piękna


Filozofia Piękna to miejsce, w którym zadbacie o swój wygląd, ale również spokój ducha. Dzięki przygotowanym zabiegom relaksacyjnym możecie pozwolić sobie na chwilę zapomnienia od codziennej prozy życia. W czasie zabiegów odzyskacie równowagę, a Wasze ciało nabierze pięknego wyglądu. Przed wykonaniem zabiegu przeprowadzania jest rozmowa z Klientem, aby dobrać usługę idealnie dopasowaną do potrzeb i wymagań.

 

Dzięki temu Klienci wychodzą stąd w pełni zadowoleni. Możecie skorzystać tutaj z Sun spa czyli opalania natryskowego. Airbrush to najnowocześniejszy i najbezpieczniejszy dla skóry zabieg opalająco-pielęgnujący, dający efekt natychmiastowej, naturalnej opalenizny bez szkodliwych promieni UV i wysuszania skóry. Preparat nie powoduje żadnych skutków ubocznych i jest całkowicie bezpieczny, nawet dla kobiet w ciąży i matek karmiących.


ul. Mała Odrzańska 21/5
tel. 668 801 638
www.filozofiapiekna.pl
www.facebook.com/FilozofiaPiekna

 

---------------------------------------------------------

 

 

Instytut Rosso Beauty Kamila Kuśmierek


Delikatnie brązowy odcień skóry, który promowała m.in. Coco Chanel, podkreśla idealnie sylwetkę, jest symbolem zdrowia i seksapilu. Alternatywą dla niebezpiecznej ekspozycji na promienie UV jest opalanie natryskowe. Gwarantuje ono piękną, naturalną i równomierną opaleniznę. Preparaty opalające, wykorzystywane w salonie Rosso Beauty, są w 100 % naturalne, bezwonne, organiczne, wegańskie i nie były testowane na zwierzętach.

 

W związku z powyższym opalać bezpiecznie mogą się kobiety w ciąży, osoby z wrażliwą skórą oraz chore na bielactwo. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta. Sam zabieg jest bardzo krótki. Za pomocą specjalnej głowicy preparat opalający nakładany jest na skórę klienta w zaledwie 5-10 min. Opalenizna utrzymuje się około 10 dni i schodzi równomiernie wraz ze złuszczającym się naskórkiem.


ul. Okulickiego 47
tel. 883 595 887
www.rosso-beauty.pl

 

---------------------------------------------------------

 

 

Miss Estetiq - Gabinet Kosmetologii Estetycznej


Opalanie natryskowe to zabieg idealnie wpisujący się we współczesny kanon piękna. W Miss Estetiq - Gabinet Kosmetologii Estetycznej w 30 min wyczarują opaleniznę dla każdego typu skóry, na każdą okazję. Zabiegi wykonują kosmetykami najwyższej jakości, które są uważane za najlepsze na świecie. Opalanie natryskowe jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Bezpieczne dla kobiet w ciąży, a kosmetyki nie są testowane na zwierzętach.

 

Dbają o najwyższą jakoś usługi, oraz o zadowolenie klienta. Podczas rozmowy z klientem, dobierają idealny odcień do karnacji, uwzględniając wszystkie oczekiwania, zabieg trwa 10 min, a opalenizną można cieszyć się nawet do 10 dni! W trosce o to, aby opalenizna utrzymywała się jak najdłużej wręczymy zalecenia po zabiegowe. Do końca lutego - 10% na zabieg opalania natryskowego na hasło „Hot Magazine".


ul. Orawska 25/U3
tel. 607 919 095
www.facebook.com/missestetiqszczecin


---------------------------------------------------------

 

 

Pretty Up


Gabinet Kosmetyczny Pretty Up powstał w Szczecinie z inicjatywy Izabeli Szwed linergistki i kosmetyczki w jednym. Opalanie natryskowe, inaczej nazywane Airbrush Tanning, jest jedną z bezpiecznych metod opalania. Polega na nałożeniu na skórę delikatnej mgiełki opalającej za pomocą specjalnego urządzenia natryskowego, które równomiernie rozprowadza preparat na skórze.

 

Dodatkową zaletą jest to, że skóra od razu nabiera ładnej, zdrowo wyglądającej opalenizny. Po opalaniu natryskowym skóra jest nawilżona, dobrze odżywiona i w przeciwieństwie do samoopalaczy – nie tworzy ciemniejszych plam na ciele i nie ma nieprzyjemnego zapachu samoopalacza. Z opalania natryskowego mogą korzystać również osoby ze znamionami skórnymi oraz kobiety w ciąży, preparat używany do opalania wyprodukowany jest na bazie naturalnych składników roślinnych.


ul. Kopernika 9/2
tel. 606 457 607
www.prettyup.pl
www.facebook.com/gabinetprettyup

 

---------------------------------------------------------