Od Nowa - regeneracja włosów

05.02.2021
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Firmy

OdNowa - regeneracja włosów to całkiem nowe miejsce na urodowej mapie Szczecina. Prowadzone w pojedynkę studio umożliwia odbudowę i regenerację włosów, wraz z możliwością dojazdu do klienta. Właścicielka w celu odnowy włosów posługuje się między innymi keratyną, botoxem, a także innymi funkcjonalnymi narzędziami, o których już teraz możecie przeczytać w naszym najnowszym artykule!


Koniecznie sprawdźcie zaskakujące efekty prac Od Nowa Regeneracja Włosów na zdjęciach poniżej.

 


 
Od jak dawna jesteście obecni w Szczecinie?


OdNowa - regeneracja włosów to całkiem nowe miejsce na urodowej mapie Szczecina. Z początkiem tego roku przyjechałam tu aż z Łodzi na ratunek włosom szczecinianek. Pomysł narodził się już w tamtym roku, stwierdziłam, że styczeń to będzie idealny czas na zmiany.

 

Na czym polega tytułowa „regeneracja włosów”?


Regeneracja włosów czyli poprawa ich kondycji, struktury, niwelacja puszenia się, wygładzenie, nadanie im blasku, odżywienie, nawodnienie oraz trwałe wyprostowanie włosów dzięki szerokiej gamie zabiegów wykonywanych wyłącznie na profesjonalnych kosmetykach renomowanej marki.

 

 

Ile lat pani pracuje w zawodzie? Czy ciężka jest ta praca?


W zawodzie pracuję od 2 lat. Jeśli Twoja praca jest równocześnie Twoją pasją to nie można powiedzieć, że jest ona ciężka. Uwielbiam to robić, sprawia mi to ogromną satysfakcję a czas spędzony z klientkami zawsze mija w przyjemnej atmosferze.

 

 

Jakie są cele Waszego studio na bieżący rok?


Tak jak wspomniałam wyżej, w Szczecinie jestem od niedawna więc na ten moment moje usługi są mobilne. Moim celem jest stworzenie salonu w Szczecinie, który będzie jedyny w swoim rodzaju.

 

Chcę uświadomić klientki, że tego typu zabiegi na włosy to nie tylko keratynowe prostowanie ale szereg innych zabiegów regeneracyjnych również dla włosów kręconych, których pielęgnacja jest szczególnie wymagająca.

 


Kto aktualnie tworzy Wasz zespół?


Zabiegi wykonuję sama, jestem jednoosobowym zespołem i nie planuję tego zmieniać. Zależy mi na tym, aby klientki kojarzyły oferowane usługi z moim nazwiskiem oraz żeby wiedziały, że to właśnie ja zajmę się ich włosami osobiście.

 

Dlaczego warto skorzystać z Waszych usług?


Większość osób nie jest świadoma jak powinna wyglądać dobra pielęgnacja włosów, jak należy o nie dbać by cieszyć się ich zdrowym wyglądem i objętością jak najdłużej. Często Panie, które są po nieudanych koloryzacjach, częstym prostowaniu włosów wysoką temperaturą lub innych inwazyjnych zabiegach decydują się na radykalne cięcie włosów nie wiedząc, że można im pomóc w inny sposób.

 

Zabiegi dobieram indywidualnie do kondycji włosów oraz ich potrzeb. Jestem pewna, że jestem w stanie pomóc nawet w najbardziej ekstremalnych przypadkach.

 


Czy obsługujecie też mężczyzn?


Do tej pory nie miałam wśród klientów mężczyzn ale jak najbardziej zachęcam. Nikt nie powiedział, że zabiegi pielęgnujące na włosy są skierowane wyłącznie do kobiet ;)

 

Kilka słów na koniec dla naszych czytelników?


Zachęcam wszystkich czytelników do konsultacji, ustalimy najlepszą pielęgnację dla każdego rodzaju włosów!

 Tel. 573 538 698
k.janowska90@wp.pl
Facebook: OdNowa - regeneracja włosów