Luna Rosa - minimalistyczna biżuteria z kamieni naturalnych!

15.01.2021 0 komentarzy
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Firmy

Minimalistyczna biżuteria to świetny wybór dla kobiet preferujących skromniejsze i delikatniejsze dodatki. Jest ona elegancka i uniwersalna. Zarówno codzienny strój, jak i galowa aranżacja świetnie z nią współgrają. Taka stylistyka dodaje uroku i podkreśla walory właścicielki.


Na Instagramie, możemy znaleźć profil Beaty Kaczanowskiej – Luna Rosa Jewellery, która własnoręcznie tworzy ciekawą i estetyczną biżuterie. Przygotowaliśmy dla Was wywiad z Panią Beatą aby dowiedzieć się więcej o oferowanym produkcie.

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------
Zainteresował Was ten produkt? Zamówienie możecie złożyć w wiadomości prywatnej na Instagramie Luna Rosa Jewellery.


Mamy dla Was rabat -15% na pierścionki elastyczne dla czytelników Hot Magazine (obowiązuje w dniach 16.01-17.01.2021) na hasło: HOT.


Zapraszamy!

---------------------------------------------------------------------------------

 

 
Jak długo zajmuje się Pani tworzeniem biżuterii?


Biżuterię dla siebie tworzę od kilku lat. Kilka miesięcy temu zaczęłam udostępniać to co robię na instagramie i tak powstał pomysł na @luna_rosa_jewellery. Zaczynałam od pierścionkówelastycznych, które skradły serce moje i moich Klientek.Pierścionki z kamieni naturalnych są subtelne a jednocześnie oryginalne i przyciągają spojrzenia. Można je wykonać w każdym kolorze i rozmiarze.

 

 

Jakie kamienie wykorzystywane są do tworzenia biżuterii?


Biżuterię tworzę z kamieni naturalnych szlachetnych i półszlachetnych, takich jak rubin, turkus, opal, ametyst.... jest wiele pięknych minerałów, mogłabym długo wymieniać, dlatego zapraszam na mójprofil gdzie można je obejrzeć. Korzystam również z pereł hodowlanych, mają one nieregularne kształty, dzięki czemu wykonana z nich biżuteria jest niepowtarzalna.


Do biżuterii używam również srebra i srebra pozłacanego, które ze względu na przystępniejszą cenę niż złoto, cieszy się dużą popularnością.


Kamienie naturalne od dawna są uważane za osobiste talizmany, przypisuje się im różne właściwości. Wiele osób kieruje się tym podczas wyboru idealnego dla siebie kamienia. Czasami są to kamienie dobrane do znaków Zodiaku, a czasami po prostu Klientki wybierają takie, które się im spodobają.

 

 

Biżuteria to dość ogólne określenie. Jakie dokładnie produkty możemy znaleźć w Luna Rosa?


Jak już wspominałam zaczynałam od pierścionków elastycznych z kamieni naturalnych, które nadal są podstawowym produktem, po który najczęściej sięgają Klientki, podobno one uzależniają i na jednym się nie kończy.


Cały czas rozszerzam ofertę o nowe produkty takie jak kolczyki, bransoletki i naszyjniki.


Czy można złożyć zamówienie na projekt wymyślony przez klienta?


Oczywiście. Duża część prezentowanej biżuterii to są zamówieniaindywidualne. Czasami wytyczną jest kolor, innym razem konkretny kamień. Klientki często zostawiają mi pełną swobodę w tworzeniu, i to właśnie ich zaufanie motywuje mnie do pracy.

 

 

 

Jak wyglądają ceny za poszczególne produkty?


Ceny są zróżnicowane, wszystko zależy od użytych materiałów.Każdy może znaleźć coś dla siebie.


Co Panią inspiruje przy pracy?


Tworzę taką biżuterię, jaką sama bym chciała nosić. Od początku się tym kierowałam wybierając najciekawsze kamienie, najlepszej jakości. Inspiracją są również moje Klientki, które obdarzającmnie zaufaniem dają mi swobodę w tworzeniu indywidualnych projektów.

 

Inspiracji można szukać wszędzie, to natura tworzy najpiękniejsze połączenia kolorystyczne, które wykorzystuję podczas dobierania kamieni. Duże zainteresowanie kamieniami dobranym do znaków zodiaku zainspirowało mnie do zaprojektowania pierścionków dobranych właśnie dla konkretnych zodiakow.Jest też biżuteria dedykowana dla mamy i córki.

 

Największą inspiracją są ,zadowolone klientki, które wracają po kolejne pierścionki. Tworzenie biżuterii sprawia mi dużo przyjemności, nie traktuję tego jako pracę, może dlatego mam głowę pełną pomysłów, tylko czasu ciągle brakuje.

 


Kilka słów dla nas na koniec?


Kiedyś przeczytałam takie zdanie „marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia". I tego wszystkim życzę w tym roku, Abyście krok po kroku zaczęli spełniać swoje marzenia.
Jeśli marzycie o niepowtarzalnej biżuterii zapraszam serdecznie na profil @ luna_rosa_jewellery.
 


 
Mail: luna_rosa@o2.pl


Instagram:@luna_rosa_jewellery

 

 

Luna Rosa

Luna Rosa


 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.