Pijania Czekolady E.Wedel

09.05.2018
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Karolina Tarnawska

Od listopada zeszłego roku przy Placu Hołdu Pruskiego w Bramie Królewskiej swoje podwoje otworzyła pijalnia kultowej czekolady E.Wedel. Szczecin jest kolejnym miastem w którym można skosztować pysznych czekoladowych wyrobów. Smak klasycznej wedlowskiej czekolady zna praktycznie każdy, tutaj macie okazję spróbować jej w wielu ciekawych odsłonach.  Zapraszamy do krótkiej rozmowy z Natalią Długosz - menadżerką z której dowiecie się więcej o tym pysznym miejscu.

 

  

 

hot°: Czy spotkaliście się z dużym zainteresowaniem klientów tuż po otwarciu? Od czekolady łatwo się uzależnić  ;) - czy macie już grono swoich oddanych klientów?

 

Jak najbardziej mamy już swoje grono stałych klientów co bardzo nas cieszy i od otwarcia lokalu cieszymy się dużym zainteresowaniem naszych gości.

 

hot°: Pijalnia posiada specjalne menu dla dzieci, organizujecie również dla nich warsztaty. Czy możecie przybliżyć nam szczegóły tej oferty?

 

Organizujemy urodziny dla grup dzieci a szczegóły uzgadniamy indywidualnie pod naszych gości.

 

hot°: Oprócz szerokiej gamy czekolad do picia można u was zjeść pyszne desery. Posiadacie jakiś flagowy deser który chcielibyście polecić?

 

Najlepiej sprzedającym się deserem u nas jest deser bezowy z truskawkami lub bananami. Jest to mix smaków słodkich z kwaśnymi.

 

hot°: Posiadacie w swojej ofercie zestawy prezentowe, możecie opowiedzieć o tym coś więcej? Co wchodzi w skład takiego zestawu?

 

Każdy zestaw prezentowy jest dobierany indywidualnie pod względem wielkości oraz zawartości, dzięki czemu klient sam może zdecydować o cenie. Cieszą się dużą popularnością.

 

 

  

 

  

 

hot°: Jakie okolicznościowe przysmaki można kupić w waszym sklepie? Czy realizujecie indywidualne zamówienia?

 

W naszym czekoladowym sklepie mamy bardzo duży wybór ręcznie robionych pralin. Realizujemy również zamówienia na torciki wedlowskie z wybranym przez klienta napisem. Na każde święta można też u nas znaleźć czekoladowe świąteczne przysmaki.

 

hot°: Jakie wiosenne promocje czekają na waszych klientów?

 

Od niedawna mamy nową kartę z nowymi deserami oraz czekoladami na zimno w związku z tym zapraszamy serdecznie na spróbowanie nowych kompozycji oraz smaków.

 

hot°: Opowiedzcie coś więcej o Klubie Miłośników Czekolady? Jak można do niego dołączyć?

 

Mamy w planach, niedługo wprowadzimy na pewno kartę miłośników czekolady.

 

  

 

 

 

Plac Hołdu Pruskiego 1
70-550 Szczecin

tel. 660 765 211

www.wedelpijalnie.pl

facebook