Nowy Rok - Nowa Ja! z Naturhouse

20.01.2020 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Archiwum Miejsca

Po obfitych Świętach i hucznym Sylwestrze, zwykle waga nie jest dla nas łaskawa. Jak temu zaradzić? Wraz z Nowym Rokiem jesteśmy pełni zapału i motywacji, żeby zmienić swoje życie. Mamy przed sobą czystą kartkę. To idealny moment, aby zrobić pierwszy krok. Więc kupujemy karnet na siłownię, nowe buty do biegania, rezygnujemy ze słodyczy i alkoholu.

 

 

  

Na początku wszystko jest dobrze, aż do momentu kiedy zjemy jedno ciastko, potem drugie, zapijemy to alkoholem na imprezie, a nasze nowe buty, jak się potem okazuje - były założone tylko raz i to w sklepie przy ich kupnie. Waga nie rusza w dół, nasze chęci słabną i powoli odpuszczamy, wracając do starych przyzwyczajeń.

 

 


Dlaczego tak się dzieje?

 

 

Droga do zmian wymaga czasu! A my chcemy wszystko natychmiast, najlepiej na już. Często stawiamy na 100% albo nic. Czyli z kanapowca i nałogowca słodyczy - przechodzimy w restrykcje jak 5 treningów w ciągu tygodnia i zero cukru. W takim reżimie mało kto wytrzyma.

 

Dlatego potrzebna jest osoba, która nam pomoże i wskaże jak schudnąć nie rezygnując całkowicie z tego co lubimy, bez wywracania naszego świata do góry nogami. Bo nie o to chodzi by się katować. Dodatkowo regularne, cotygodniowe spotkania z dietetykiem dają ogromne wsparcie i motywację, widzimy nasze efekty, a jeśli nawet coś pójdzie nie tak, to dostaniemy wskazówki jak temu zaradzić, by nie popełniać tych błędów ponownie.

 

Na każdej wizycie otrzymamy też nowe, proste i smaczne przepisy oraz naturalne suplementy na bazie ziół, warzyw i owoców, które znacznie ułatwią proces odchudzania, wspomogą nasz metabolizm czy zmniejszą apetyt, w zależności od potrzeb, zawsze są dobierane indywidualnie pod pacjenta.

 

By odchudzanie było lekkie i przyjemne!

 

------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

Nie czekaj, zapisz się na bezpłatną konsultację i zacznij trwałą zamianę, uwieńczoną Twoimi wymarzonymi efektami!

 

mgr inż. Agnieszka Kwiatkowska - psychodietetyk, promotor zdrowia, trener personalny
Naturhouse ul. Wyzwolenia 91
tel. 665 308 724

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.