Kurnik Kebab i Kurczak z Rożna

24.03.2022
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum

Kurnik Kebab & Kurczak z Rożna to nowy punkt na gastronomicznej mapie Szczecina, który wie jak zaspokoić nawet największych głodomorów dzięki przygotowanemu na autorskim przepisie kebabowi i kurczakowi z rożna. Miejsce już otwarte i gotowe aby sprostać potrzebom nowych klientów - lokal znajdziecie na Bandurskiego 87. Kto nie był, niech zaraz rusza w odwiedziny bo naprawdę warto...więcej szczegółów przedstawiliśmy w naszym najnowszym artykule. Zapraszamy do gastronomicznej lektury! 

 

 

Ahh…kebab i kurczak z rożna – to chyba już szczeciński klasyk. Nie trudno się domyślić, że właściciele są fanami mięsa. Jak powstał pomysł na taki biznes?


Pomysł na biznes narodził się z braku takiego miejsca w tej okolicy, chcieliśmy stworzyć takie miejsce, gdzie można przyjść zamówić na miejscu i tu też zjeść, ale także co każdy w okolicy może zamówić sobie z szybkim dowozem do domu.


Lokali i food trucków z takim jedzeniem raczej nie brakuje – jak chcecie wyróżnić się spośród dużej konkurencji?


Podeszliśmy do tego tematu od strony konsumenta, chcieliśmy stworzyć coś co sami chcemy otrzymać idąc do restauracji czy lokali z szybkim jedzeniem. Przede wszystkim dużą uwagę stawiamy na jakość serwowanych przez nas produktów. Pracujemy na produktach dobrych jakościowo. Wyszliśmy też naprzeciw wszystkim służbą mundurowym, dla których mamy przygotowane specjalne rabaty.

 

 


Co znajdziemy w Waszej ofercie?


W naszej ofercie znajdują się dania tj. Grillowana karkówka, filet czy też nuggetsy własnej produkcji, które cieszą się dużą popularnością. W menu znajdziemy również kurczaka z rożna, kebaby, a także hot- dogi z lat dzieciństwa z surówką z białej kapustki i prażoną cebulką.


Wasz fanpage na facebooku dopiero się rozwija – nie wiadomo czy jesteście lokalem czy food truckiem – gdzie dokładnie Was znajdziemy i skąd będziecie podawać jedzenie? 


Nasz lokal znajduje się przy ul. Ks. bp. W. Bandurskiego 87A/3. Można znaleźć nas, także na facebook’u Kurnik Kebab & Kurczak z Rożna. Na dniach pojawimy się również pod tą nazwą na instagramie. Działamy również z portalem pyszne.pl gdzie można składać zamówienia.


Szykujecie jakieś atrakcyjne promocje na bieżący miesiąc? Na wiosnę warto zaproponować coś nowym klientom...


Tak, mamy kilka pomysłów na promocję dla klientów. Już teraz stali klienci dostają karty stałego klienta. Niebawem ruszymy też z konkursem na naszym fb.

 


A jakie macie plany na 2022?


Myślimy o rozwinięciu naszej firmy, także o rozszerzeniu naszego menu. Mamy wiele pomysłów na najbliższy czas, będziemy się rozwijać dalej.


Kilka słów dla naszych czytelników na koniec?


Chcielibyśmy zaprosić wszystkich czytelników do naszego lokalu, zapoznania się z naszym menu. Cenimy sobie uwagi naszych klientów i staramy się ulepszać to miejsce. 

 

 


Dane do kontaktu:
ul. Bandurskiego 87A/3
Mail: kurnikkebab@gmail.com


tel. 663 033 333
Facebook: Kurnik Kebab & Kurczak z Rożna

 

Kurnik Kebab & Kurczak z Rożna

Kurnik Kebab & Kurczak z Rożna