DżusWóz – orzeźwienie na kółkach

28.06.2017 1 komentarzy
Autor: Marcin Homis, Zdjęcia: Archiwum DżusWóz

Zbliżają się letnie upalne dni, podczas których wszyscy będziemy szukali orzeźwienia. Naprzeciw naszym potrzebom wychodzą chłopaki z DżusWóz! Jest to pojazd, który codziennie dostarczać będzie (i już dostarcza) spragnionym szczecinianom świeżo wyciskane soki! Najczęściej możecie spotkać ich przy Jasnych Błoniach, a nie ma nic lepszego na upalne dni od pysznego, zimnego soku pomarańczowego. Radek z Krzyśkiem, założyciele i pomysłodawcy Dżus wozu – poświęcili nam chwilę swojego czasu i porozmawiali z nami o ich nowym biznesie!

 


hot°: Food trucki są coraz bardziej popularne, ale o Dżus Wozach jeszcze nie słyszałem, skąd wzięliście pomysł?


Na początku był wóz, który trafił w nasze ręce częściowo przystosowany do sprzedaży soków. Jest to nietypowy pojazd włoskiej marki Piaggio, który znaliśmy już w czasach kiedy jako nastolatkowie jeździliśmy na skuterach. Uznaliśmy, że przy pomysłowej modyfikacji może to być ciekawy pomysł na biznes.

 


hot°: Dlaczego akurat soki?


Świeżo wyciskany sok jest to połączenie dużej dawki witamin oraz idealnego smaku. Obecnie nie każdy ma czas na wyciśnięcie soku w domu, a soczek w plenerze idealnie wpasowuje się w panujący trend zdrowego trybu życia.

 


hot°: Świeżo wyciskane soki – idealne na upalne dni. Jakich smaków można się u Was napić?


Wyciskamy cztery rodzaje soków:


Sok ze świeżych gapefruitów.
Sok ze świeżych grapefruitów i pomarańczy.
Sok ze świeżych pomarańczy.
I prawdziwy hit sezonu! Sok ze świeżych pomarańczy z limonką.

 hot°: Zamierzacie poszerzyć swoją ofertę?


Tak. Cały czas myślimy nad kolejnymi pozycjami w menu. Z pewnością wszystkie soki będą zdrowe, świeże i orzeźwiające.


hot°: Gdzie najczęściej można Was spotkać? Widziałem, że często pojawiacie się przy Jasnych Błoniach, ale gdzie jeszcze?


Skupiamy się na Jasnych Błoniach, gdzie będziecie mogli nas spotkać we wszystkie upalne dni. Każdego dnia dodajemy informacje dotyczącą lokalizacji na profilu Facebookowym.

 


hot°: Planujecie pojawiać się na większych festiwalach w naszym mieście?


Mamy już za sobą 2. edycję Szczecińskiego Bazaru Rozmaitości. Na pewno nie zabraknie nas na kolejnych. Z całą pewnością będziecie mogli nas złapać podczas trwania finału regat The Tall Ships Races 2017. O wszystkich innych dowiecie się z naszego FanPage’a.

 hot°: Na razie działacie w Szczecinie, ale jak wiemy, wiele Food Trucków jeździ po całym kraju. Myśleliście o dalszych wyjazdach?


Planujemy wyjazd nad polskie morze. Piaggio osiąga zawrotną prędkość 55km/h, a każda górka stanowi nie lada wyzwanie. Do takiej wyprawy potrzebne są wieloletnie przygotowania. Na poważnie. Na razie skupiamy się na Szczecinie, a czas pokaże, gdzie nas Piaggio zawiezie. :)

 


hot°: Dzięki za wywiad i trzymam za Was kciuki!


Dzięki!

 

DżusWóz
Polub DżusWóz na Facebooku!
Tel. 605 116 621
dzuswoz@gmail.com

 

 

 

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Kris
19:36 08.08.2017
Super soki! Jestem od nich zdrowo uzależniony :) polecam!
0
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.