Bez Ogródek!

20.07.2017 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum miejsca

Kontynuując naszą ostatnią przechadzkę Bulwarami, dotarliśmy do ulicy Jana z Kolna. Spod Porto Grande udaliśmy się na tyły - nad wodę, następnie minęliśmy Żeglugę Szczecińską i trafiliśmy pod Bez Ogródek! Lokal został otwarty z początkiem lipca. Jak mówiła menadżerka lokalu, Pani Marta - będzie czynny do końca września, a jeśli pogoda pozwoli, to do końca października. Bez Ogródek to miejsce, które warto odwiedzić, można tutaj zjeść, napić się, a także podziwiać widok na Odrę, ponieważ lokal mieści się nad samą wodą!

 

 

Jak mówi Pani Marta:„Jesteśmy nowym lokalem z morskim klimatem na Nabrzeżu Szczecińskim, przy ul. Jana z Kolna 7. Działamy od początku lipca do końca września". W Bez Ogródek serwują piwa czeskie, wina oraz drinki na bazie prosecco. Można tutaj także zjeść Fish&Chips, bułkę ze śledziem oraz paprykarzem - a to nie wszystko!

 

 

 

Co piątek goście są zaproszeni na wieczór z muzyką taneczną, a właściciele zachęcają także do tego, by przyjść do nich z własnymi grami. W soboty jest możliwość uczestnictwa w popularnej zabawie Beer Pong. Niedziela, a dokładniej między godziną 15, a 17 - organizowane są tzw. Happy Hours, co oznacza, że piwo lane kosztuje jedynie 5 zł. Środa zarezerwowana jest dla Pań (ale Panowie również mogą wpaść!), otóż wtedy odbywa się Babski Wieczór - promocje na barze, miła i spokojna atmosfera.

 

 

 

Lokal czynny jest od środy do niedzieli. W środy oraz czwartki od godziny 14 do 20, piątki do godziny 2, zaś soboty do 1. W niedzielę Bez Ogródek zaprasza gości w godzinach 13 - 20.

 

Bez Ogródek
ul. Jana z Kolna 7
tel. 509 355 133
Polub na Facebooku!

 

 

Bez Ogródek

Bez Ogródek

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.