Wyższa Szkoła Integracji Europejskiej

12.09.2017
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum WSIE

Wyższa Szkoła Integracji Europejskiej w Szczecinie od lat kształci studentów z naszego miasta i okolic. Uczelnia doskonale wie, jak ważna jest możliwość elastycznej nauki, która na dodatek potrafi przynieść efekty. WSIE posiada odpowiednio wykwalifikowaną kadrę praktyków, która wciąż się rozwija i doskonali w swoich profesjach. Uczelnia mieści się przy ulicy Mickiewicza 47. We wrześniowym wydaniu Hot Magazine porozmawiamy między innymi na temat nowych specjalizacji, korzystnych i niskich kosztach nauki.

 

 

hot°: Kończy się beztroski okres wakacji, pora pójść/wrócić na studia. Oczywiście wakacje to nie jest okres urlopu dla pracowników szkół wyższych, w końcu program i ofertę trzeba przygotować… Jakie zmiany w porównaniu z poprzednim rokiem?


Całe mnóstwo! Postanowiliśmy odświeżyć naszą ofertę zarówno pod względem dydaktycznym, jak i wysokości czesnego. Wprowadziliśmy aż cztery nowe specjalizacje, które już znajdują wielu chętnych. Mimo wszystko, wciąż polecamy i zachęcamy do zapisania się na jeden z trzech kierunków na naszej uczelni.

 

Bezpieczeństwo Wewnętrzne

 

hot°: Czy to prawda, że wpisowe na uczelnię wynosi jedynie 0 zł?


Tak! Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom studentów i proponujemy kilka fantastycznych zniżek. Jedną z nich jest oczywiście 0 zł opłaty za wpisowe. Ponadto, specjalizacja Logistyka i Spedycja kosztuje 189 zł miesięcznie przez pierwszy rok nauki. Edukacja dietetyczna jest dofinansowywana z funduszy zewnętrznych i jej koszt, to jedyne 165,50 zł miesięcznie! Natomiast semestr każdej innej, wybranej specjalizacji na studiach licencjackich, objęty jest zniżką i wynosi 199 zł miesięcznie.

 

Edukacja dietetyczna

 

hot°: W ofercie macie kilka ciekawych specjalizacji. Warto wspomnieć chociażby o Edukacji kosmetologicznej i dietetycznej na kierunku Pedagogika, Logistyce i spedycji na kierunku Zarządzanie oraz Bezpieczeństwie wewnętrznym na Stosunkach Międzynarodowych. Co może Pani powiedzieć o tych specjalizacjach?


Każda z nowych specjalizacji została otwarta, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jaka jest aktualna sytuacja na rynku pracy. Dlatego też zdecydowaliśmy się odpowiedzieć na zapotrzebowania zarówno pracodawców, jak również potencjalnych studentów, którzy poszukują studiów o tej tematyce. Nasza znakomita kadra praktyków zadba o maksimum praktycznej wiedzy.

 

Edukacja Kosmetologiczna

 

hot°: Co jeszcze warto studiować na Wyższej Szkole Integracji Europejskiej w Szczecinie?


Oprócz naszych nowych specjalności, posiadamy też takie, które na stałe wpisały się w ofertę uczelni. Mamy bogatą propozycję odnośnie studiów podyplomowych oraz kilka ciekawych specjalizacji na kierunkach studiów licencjackich i magisterskich. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

hot°: Czy macie jakieś szczególne zniżki, o których warto wspomnieć?


Oczywiście! Specjalną zniżką objęte są wszystkie służby mundurowe, dlatego szczególnie zachęcamy do podjęcia studiów licencjackich i magisterskich na kierunku Stosunki Międzynarodowe.

 

 

hot°: Dlaczego warto u Was studiować?


Mamy jedną z najlepszych ofert na rynku! Nasze ceny są niezwykle konkurencyjne, a nauka pozostaje bez zmian – na najwyższym poziomie. Warto wybrać studiowanie na naszej uczelni z prostego względu. Z nami czeka Cię świetlana przyszłość!

 

Wyższa Szkoła Integracji Europejskiej w Szczecinie
ul. Mickiewicza 47
tel. 91 350 06 43
Polub WSIE na Facebooku!
Odwiedź Stronę Internetową