Concentrix już w Posejdonie!

29.12.2020
Autor: Concentrix, Zdjęcia: Archiwum Concentrix

Szczeciński oddział Concentrix przeniósł swoją siedzibę do najnowszego i najnowocześniejszego budynku w mieście - budynku Posejdon. Cały projekt był prawdziwym wyzwaniem logistycznym, zwłaszcza w tych bezprecedensowych i dynamicznie zmieniających się czasach.
 
Firma Concentrix, stawia na inwestowanie w przyszłość i dobre samopoczucie swoich pracowników. Od początku wiedziała, że podjęcie się tego przedsięwzięcia jest właściwą decyzją! „Wybierając budynek Posejdon na naszą nową siedzibę, kierowaliśmy się atrakcyjną lokalizacją, niesamowitym wnętrzem i oczywiście pozytywnym wpływem przeprowadzki do nowej siedziby na życie zawodowe naszych pracowników” - mówi Łukasz Lenczewski, Dyrektor Oddziału w Szczecinie.

 


Concentrix to nowoczesna, przyszłościowa firma, która chce zapewnić swoim pracownikom jak najlepsze i najnowocześniejsze warunki pracy. Dzięki przestronnym biurom, mnóstwu światła docierającego przez szklane fasady oraz zielonym elementom budynku, nowe obszary Concentrix oferują najlepsze środowisko do pracy i rozwoju. Obecnie w oddziale szczecińskim pracuje 385 osób, które zapewniają obsługę klienta i wsparcie techniczne dla światowych marek w 10 językach, w tym: polski, angielski, niemiecki, holenderski, węgierski, francuski, włoski, szwedzki, hiszpański i portugalski.

 


Infrastruktura wokół budynku doskonale wpisuje się w potrzeby pracowników – świetnie dostosowana siatka komunikacji miejskiej, ścieżki rowerowe i dodatkowe miejsca parkingowe dla rowerów, a także prysznice dla rowerzystów długodystansowych. Dla tych, którzy nadal wolą jeździć samochodem, w piwnicy znajduje się obszerny parking.

 

Firma Concentrix skupia się na zachowaniu równowagi między życiem zawodowym a prywatnym oraz dba o dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne pracowników. Jak mówi dalej dyrektor oddziału Łukasz Lenczewski: „W Concentrix wiemy jak ważny jest odpoczynek i chwila relaksu w ciągu dnia, dlatego wyposażyliśmy nasze biuro w wiele stref chillout’owych, które z pewnością pozwolą na spędzienie chwili w miłym i przyjemnym otoczeniu - pracownicy chętnie z nich korzystają.”

 

 


W przeciwieństwie do wielu innych branż, Concentrix nadal rozwija się w tych trudnych czasach, zapewniając stabilne i długoterminowe zatrudnienie. Co więcej, dodatkowa powierzchnia w budynku Posejdon stwarza nowe możliwości rozwoju całej organizacji, z planami wzrostu na poziomie 30%.


Dyrektor oddziału dodaje: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i niesamowicie podekscytowani nadchodzącymi możliwościami jakie otwiera przed nami to przedsięwzięcie”.


Więcej informacji o ofertach pracy w nowym budynku Posejdon można znaleźć na stronie:
www.careers.concentrix.com/careers/poland

 

------------------------------------
Dane do kontaktu
rekrutacja.lublin@concentrix.com
tel. 81 458 10 54
www.facebook.com/ConcentrixPolska
www.careers.concentrix.com/careers/poland