Poniedziałki Muzyczne: 29.02.

29.02.2016 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Dawid Korniak, Daniel Zachodni, Dorota Umiastowska, Archiwum

Coponiedziałkowy cykl Dawida Korniaka. Elektroniczny, choć w tej serii - Subiektywny Szczecin. Polecane imprezy, utwory, mixy, relacje, sprawozdania. Bez reguły, bez sztampowości, bez schematów. Wedle widzimisię Dawida.

 

 

Na początek kilka ciekawych propozycji muzycznych:

 

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

 

Ostatnio było mniej polecanych imprez, dlatego tym razem przedstawię trzy propozycje na nadchodzące weekendy. 

 

 

Rezydenci poznańskiego SQ klub. Założyciele i ogarniacze portalu muno.pl. Juniore: Alex Kubaczewski związany jest ze sceną klubową początku drugiego millenium. Redaktor naczelny Muno.pl, rezydent SQ klub, autor popularnej audycji BE 4 w Czwórce. Creamer: mówią że niby norweg, aczkolwiek jest szwedem:) Swoją przygode z graniem rozpoczął w 2004 roku, grywając na kameralnych imprezach Poznaniu, samą muzyką interesował się jednak od zawsze, zwłaszcza elektroniczną. Wychowany przy dzwiękach Sashy,Underworlda czy Deep Dishów obecnie poszerza swoją wiedze muzyczną na szersze horyzonty muzyczne takie jak tech-house,minima,elektro. 

 

Support:
Brat Beat
Dominik Szczepaniak

 

Creamer & Juniore (Muno.pl)

 

 

Das Komplex powstał w 2007 roku w Koszalinie. Dopiero w roku 2015 pojawiła się debiutancka epka ‘Nowadays’, została wydana w labelu Maćka Sienkiewicza Father And Son Records And Tapes. Chwilę później nakładem Step Recordings pojawiła się druga epka ‘Universe’. W tym samym roku nakładem F.A.S.R.A.T. ukazała się epka ‘Kaczeńce’, która zawierała dwa remiksy utworów z debiutanckiej epki i jeden utwór premierowy.

 

Zagrają: Das Komplex (FASRAT / STEP Recordings) Burn Reynolds (SOUL SERVICE) Skott ( HO-LO) MarioKota (FamilyGroove)

 

Baltic Roots

 

 

Prawdziwą bombę pozostawiam na koniec! Żeby tradycji stało się zadość po raz kolejny odpalamy niedzielne spalanie kalorii po świątecznym obżarstwie! Tym razem gość nie byle jaki. Świetni producenci, dje oraz współorganizatorzy polsko -niemieckiego festiwalu Nagle Nad Morzem! 

 

Support: CANALIA - Brat Beat Daniel Zachodni Dawid Korniak

 

Niedziela Wielkanocna: Bedderman & Dahlmann (Plotzlich am Meer)

 

#party #szczecin #hotmagazine #cityhall #music #house

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hot Magazine (@hot_magazine_szczecin)

 

#poniedzialek #muzyczny #dawid #korniak #dawidkorniak #szczecin #hotmagazine #dj #electronic #canalia #floatinggroove #elektronicznyszczecin

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hot Magazine (@hot_magazine_szczecin)

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.