Poniedziałki Muzyczne: 07.03.

07.03.2016 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum

Coponiedziałkowy cykl Dawida Korniaka. Elektroniczny, choć w tej serii - Subiektywny Szczecin. Polecane imprezy, utwory, mixy, relacje, sprawozdania. Bez reguły, bez sztampowości, bez schematów. Wedle widzimisię Dawida. Dzisiaj wyjątkowo dużo muzyki. Na początek zaczniemy od mixu mojego serdecznego kolegi z Krakowa. Później klasyk, czyli pięć szybkich shotów muzycznych. Następnie nadchodząca EP od Brame & Hamo oraz polecenie nadchodzących imprez: Baltic Roots, a także Świąteczna Niedziela z Beddermann & Dahlmann.

 

Dawid Korniak

 

Polecany Mix: Zgodnie z zapowiedzią, do odsłuchu bardzo ciekawy, deepowy, płynący mix, który doskonale pomoże Wam przeskoczyć okres przejściowy pomiędzy zimą, a wiosną. Gorąco polecam! W mixie usłyszycie numery między innymi od Loco Dice, Bedouin, SIS, NU czy z takich stajni muzycznych jak All Day I Dream (jedna z moich ulubieńszych), Warp czy Musik Gewinnt Freunde. No to płyniemy:)

 

Muzyka

Muzyka

 

Phil Jensky na Facebook

 

Phil Jensky

 

Pięć szybkich shotów muzycznych:

 

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

 

Brame & Hamo - Kebab Dreams EP

 

Polecana EP: Brame & Hamo // "Kebab Dreams EP" // Splendor & Squalour 003

 

Splendor & Squalour, to wciąż stosunkowo nowy label. Trzeci release należeć będzie do Brame & Hamo. Ich "Kebab Dreams" EP będzie zawierało trzy numery o następujących tytułach: "Kebab Dreams", "Cert City" oraz "Retch Wretchedness". Brame & Hamo, to jedni z moich ulubieńców, dlatego tym chętniej chciałbym Wam ich prezentować. Który numer najlepszy? Jak zwykle... każdy ma coś fajnego w sobie, jednakże ja postawię na środkowy track, czyli "Cert City". Poniżej do odsłuchu cała EP:

 

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

 

Splendor & Squalour na Facebook

 

 

Das Komplex powstał w 2007 roku w Koszalinie. Dopiero w roku 2015 pojawiła się debiutancka epka ‘Nowadays’, została wydana w labelu Maćka Sienkiewicza Father And Son Records And Tapes. Chwilę później nakładem Step Recordings pojawiła się druga epka ‘Universe’. W tym samym roku nakładem F.A.S.R.A.T. ukazała się epka ‘Kaczeńce’, która zawierała dwa remiksy utworów z debiutanckiej epki i jeden utwór premierowy.

 

Zagrają: Das Komplex (FASRAT / STEP Recordings) Burn Reynolds (SOUL SERVICE) Skott ( HO-LO) MarioKota (FamilyGroove)

 

Baltic Roots

 

 

Prawdziwą bombę pozostawiam na koniec! Żeby tradycji stało się zadość po raz kolejny odpalamy niedzielne spalanie kalorii po świątecznym obżarstwie! Tym razem gość nie byle jaki. Świetni producenci, dje oraz współorganizatorzy polsko -niemieckiego festiwalu Nagle Nad Morzem! 

 

Support: CANALIA - Brat Beat Daniel Zachodni Dawid Korniak

 

Niedziela Wielkanocna: Bedderman & Dahlmann (Plotzlich am Meer)

 

#bramehamo #brame #hamo #music #deep #electronic #house #splendorandsqualour #music #vinyl

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hot Magazine (@hot_magazine_szczecin)

 

#philjensky #phil #jensky #deep #electronic #house #music #poniedzialkimuzyczne #dawidkorniak #szczecin #hotmagazine

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hot Magazine (@hot_magazine_szczecin)

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.