Netto Arena poleca w marcu!

05.03.2020 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski

 

Netto Arena poleca w Marcu!  Remonty drogowe demolują okolice, ale to nic!  Arena jak zawsze przygotowała wiele ciekawych wydarzeń!

Wybraliśmy dla Was kilka propozycji, więcej informacji znajdzie pod tym adresem arenaszczecin.pl   Zapraszamy!  

 

 

 

 

 

 

 

 

KONCERT 

Perfect - jubileuszowy koncert pożegnalny
06.03.2020, start.20, wejście od 18:30

Zespół Perfect to skała, opoka, gigant polskiej muzyki rockowej. Szyld i emblemat, niemal wdrukowany, wtłoczony w nasze serca i umysły.Mimo okresów burz i naporu, roszad personalnych czy wreszcie okresów, kiedy przestawał istnieć, za każdym razem wracał z podniesionym czołem. Mało, z nowymi piosenkami, które również w nowej rzeczywistości, w wolnej Polsce stawały się z marszu przebojami: Kołysanka dla Nieznajomej, Niepokonani czy ostatnimi laty – Wszystko Ma Swój Czas i Odnawiam Dusze.

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść... Łatwo powiedzieć, bo i wokół nas tzw. niekończących się tras pożegnalnych jest przecież bez liku. A gdyby tę scenę opuścili? Gdyby zeszli z niej na zawsze? Zostaną piosenki. Niezależnie od pory roku, klimatu, długości geograficznej, sytuacji politycznej. To one zostaną w naszych głowach, a my pozostaniemy wierni Perfectowi. Czy da się podsumować 40 lat kariery – jednym koncertem? To oczywiście bardzo karkołomne zadanie, ale któż wypełni je lepiej, niż perfekcyjna machina, która jak toczące się kamienie, zachwyca nas od tylu lat.

 

___________________________________________________

 

 

KONCERT 

Cohen i Kobiety

27.03.2020, start.19

 

„Cohen i Kobiety” - trasa koncertowa, która jesienią 2018 roku zelektryzowała polską publiczność, wraca na afisz. Na scenach Katowic, Krakowa, Warszawy, Szczecina, Gdyni, Poznania i Łodzi komplet publiczności oklaskiwał, cudowne kobiety, wspaniałe artystki, a przede wszystkim gwiazdy kilku pokoleń polskiej wokalistyki. 

 

Każda z nich w swój własny i niepowtarzalny sposób zinterpretowała niezapomniane przeboje Leonarda Cohena, legendarnego kanadyjskiego barda i poety. We wrześniu mija 85. rocznica jego urodzin, a „Cohen i Kobiety” wracają na scenę. Każdy z koncertów to magiczne spotkanie z nastrojową i niepowtarzalną piosenką Leonarda Cohena, który stworzył swój własny, unikalny styl i klimat. 

 

Wystąpią:

Matylda Damięcka  - Natalia Kukulska - Anita Lipnicka

Grażyna Łobaszewska - Julia Pietrucha - Barbara Wrońska - Daria Zawiałow 

 

Przeczytaj także - Projekt Metamorfoza: tygodniowy update! 

___________________________________________________

 

 

 

KONCERT 

Taco Hemingway x PRO8L3M x Sokół

28.03.2020, start.18

 

Trójkąt Warszawski i Umowa o Dzieło sprawiły, że pseudonim Taco Hemingway pojawił się na ustach niemalże wszystkich. Aktualnie Taco Hemingway promuje płytę Pocztówka z WWA, Lato ‘19, która miała swoją premierę 23.07.2019 r.

 

PRO8L3M zagra tego wieczoru koncert promujący nowe wydawnictwo Art Brut 2, które jest sequelem legendarnego materiału zespołu. Występowi będzie towarzyszyć całkowicie nowa oprawa wizualna przygotowana specjalnie na tę trasę.

 

SOKÓŁ wróci do Szczecina ze swoim materiałem z debiutanckiego krążka „Wojtek Sokół", a jego występ będzie wzbogacony o odświeżone klasyki z wydawnictw WWO, TPWC, duetu z Marysią Starostą oraz innych niezliczonych kolaboracji.

 

___________________________________________________

 

 

TARGI

35.Targi Nieruchomości Wyposażenia Wnętrz Budowlane

21-22.03.2020 

 

Już 35 raz spotykamy się na Targach Nieruchomości. Przez ten okres targi powiększyły się o współistniejące branże Wyposażenie Wnętrz i Budowlaną. Impreza stała się największymi Targami w zachodniej Polsce. W programie: oferta wszystkich największych deweloperów mieszkań i domów, design, trendy, wiodący producenci mebli i wyposażenia wnętrz, czołówka firm z branży eko - innowacyjnych rozwiązań grzewczych, dekoracje, wyposażenie i materiały wykończeniowe dla domów i mieszkań, darmowa giełda ofert (klienci indywidualni) i spotkania z ekspertami.

 

___________________________________________________

 

 

SPORT 

Dzień Kobiet w Eurofitness 

Szczegóły na www.facebook.com/eurofitnesspoland

 

___________________________________________________

 

 

DLA DZIECI

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny

07.03.2020, start.12

 

Pamiętasz opowieść o Królowej Śniegu? Udaj się w artystyczną podróż do świata lodu, czarów i magii! Teatr Piasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu „Mam Talent”, zaprasza na rodzinną odsłonę tej ponadczasowej historii, opowiedzianej śniegiem, piaskiem i światłem. Poczuj dreszczyk emocji oraz dziecięcą radość, oglądając tę zachwycającą zimową opowieść.

Pozwól, by Królowa Śniegu zabrała Cię do swojego lodowego zamku.Przyjdź i zobacz na żywo artystyczną interpretację tej przepięknej baśni.

 

___________________________________________________
 

 

SPORT 

Przedłużamy sezon! 

Nasze lodowisko jest czynne do 15 marca! 

Szczegóły na www.facebook.com/lodowiskonettoarena

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.