Rynek Pogodno, a w nim Loduffka !!! 💙

31.07.2020 0 komentarzy
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Julian Masewicz

Rynek Pogodno, a w nim Loduffka! Odwiedzamy nowo otwartą lodziarnie, która serwuje oryginalne lody rzemieślnicze z jadalnymi kwiatami!

 

 


Otwarcie Loduffka na Rynku Pogodno odbyło tydzień temu (lipiec 2020) i cieszyło się sporym zainteresowaniem już od samego początku. Na wydarzenie przybyło wielu klientów chcących zasmakować oryginalnych lodów rzemieślniczych.


-------------------------------------------

 

Rozmawialiśmy z właścicielką lodziarni – Panią Joanną, która przedstawiła nam główne idee swojego biznesu.

 

🍧Lodziarnia położona jest w sercu Rynku Pogodno, które jest dobrym miejscem do odwiedzenia przy okazji robionych tam zakupów.

 

🍧To miejsce inspirowane naturą, i tworzone jest w duchu otwartości, lokalności z naciskiem na styl ekologiczny – twierdzi właścicielka.

 

🍧Lody dostarczane są od lokalnego producenta i mają prosty skład.

 

 

 

 

🍧Podawane są w słodkich wafelkach, papierowych kubeczkach lub wegańskich jadalnych pojemnikach, firmy Breadpack, z którą współpracuje lodziarnia.

 

🍧W środku lokalu można spokojnie przysiąść i uraczyć się kupionymi lodami, przy czym dzieci mogą bawić się w specjalnie wyodrębnionym dla nich kąciku zabaw.

 

🍧Oferowane smaki to między innymi: śmietanka, kinder jajo, czekolada, słony karmel lub bakalia. Smaki można oczywiście ze sobą łączyć.

 

🍧Spróbowaliśmy hitu Loduffki jakim są lody o smaku czarnej porzeczki, sorbetu mango, bezy z maliną i jadalnymi kwiatami. Pyszności!

 

 

 

-------------------------------------------

 

Godziny otwarcia lodziarni to 10-18, od poniedziałku do piątku. W sobotę w godzinach od 9 do 15.
Ceny lodów to około 5-10 zł.

 

Zdradzono nam, że w niedalekiej przyszłości właścicielka planuje poszerzyć ofertę o gofry, herbatę z kwiatów i kwiatowe lody na patyku!

 

 

Obserwujcie poczynania Loduffki bo na pewno was zaskoczy
Serdecznie polecamy!

 

-------------------------------------------

 

ADRES

 

www.facebook.com/loduffka

ul. Reymonta 3 paw.76

tel. 607 140 976

 

 

 

 

Loduffka

Loduffka

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.