Odwiedzamy Port Bar Szczecin!

31.07.2020 0 komentarzy
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Miejsca

 

Ahoj przygodo! Jeżeli wasz imprezowy rejs wypłynął na nieznane wody i szukacie miejsca gdzie można się porządnie rozerwać – wtedy pokierujcie swoje statki na Łasztownie i przygotujcie się do cumowania w klimatycznym miejscu jakim jest Port Bar! Sprawdźcie nasz artykuł.

 

 

 

-----------------------------------------

 

Port Bar Szczecin to industrialny bar zbudowany z charakterystycznych kontenerów morskich w otoczeniu zabytkowych budynków Łasztowni. Wymarzone otoczenie z niepowtarzalną atmosferą? Dokładnie! Tutaj znajdziesz to wszystko.

 

W Porcie zrobisz to co prawdziwy Żeglarz robi najlepiej, kiedy nie wypływa na otwarte morze. Dobrze zjesz, popijesz i potańczysz – czego więcej trzeba w lipcowy piątkowy wieczór?

 

Przemiła obsługa wychodzi naprzeciw z poradą, w którą stronę najlepiej poprowadzić imprezę. Zaserwuje Wam dobrego drinka, a jak zgłodniejecie to bez obaw.

 

Uraczycie się tu fenomenalną szamką. Spróbujcie meksykańskiego jedzenia z tematycznego Tiki Taco Tuesday i zmierzcie się twarzą w twarz z Tacosową Chupacabrą. Dios Mio!

 

 

-----------------------------------------


Żegluga trwa dalej bo organizowane są tu liczne wydarzenia na których będziecie mogli wyzwolić w szaleńczym rytmie zmagazynowane pokłady endorfin.

 

Imprezę rozkręcają między innymi Local Disco Allnighter, Das Komplex, S E N z Wrocławia i wiele innych utalentowanych artystów. Nowe wydarzenie, coraz nowsze wrażenia.

 

Potańczone? Odsapnij w portowej loży lub zrelaksuj się na leżakach rozstawionych na „plaży” przed barem…

 

 

 

-----------------------------------------

 

Ten Szczecin to na pewno nie leży nad morzem?
Wpadajcie do Portu, korzystajcie z wakacji i bawcie się dobrze. HOT poleca 😊

 

-----------------------------------------


Kontakt:


📩 portbarszczecin@gmail.com
🌐 www.facebook.com/pg/portbarszczecin


ul. Tadeusza Apolinarego Wendy 1
☎️ tel: 532 974 823

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.